ГоловнаЗдоров’яДовідка в школу 086-1/0: яких лікарів проходити СКРІН, вузькі спеціалісти, які повинні...

Довідка в школу 086-1/0: яких лікарів проходити СКРІН, вузькі спеціалісти, які повинні підписати довідку

Сімейна лікарка, Кабакова Тетяна з медичного центру «Доказові» нагадує про необхідність готуватися до школи заздалегідь. На 1 вересня в дитини повинна бути Довідка в школу 086-1/0. Лікарка надала скрін довідки, щоб легше було зорієнтуватися, яких лікарів – вузьких спеціалістів потрібно проходити

Довідка в школу 086-1/0: яких лікарів проходити СКРІН

Хоча до початку навчального року ще достатньо часу, але слід вже зараз потурбуватися про підготовчий процес. Адже не секрет, що часто батьки залишають на останні дні серпня проходження лікарів для отримання довідки. І це спричиняє чимало незручностей як самим батькам з дітьми, так і лікарям, коли перед початком навчального року під кабінетами збирається величезна кількість людей.

Ця довідка в школу дійсна тривалий час і тому вже зараз можна неспішно записатися на прийом до вузьких спеціалістів та обстежити свою дитину й отримати підпис.

Скрін довідки, який надала сімейна лікарка, Кабакова Тетяна з медичного центру «Доказові», допоможе зорієнтуватися, які додаткові обстеження необхідно проходити в залежності від віку дитини.

Довідка в школу 1

Довідка в школу 086

Не залишайте за можливості проходження лікарів на останню мить.

Джерело

А поки ще триває літо, активні ігри на свіжому повітрі вкрай корисні: цікаві ідеї ігор на майданчику

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст