ГоловнаЗдоров’яАлергія на тополиний пух

Наприкінці весни та на початку літа під час активного цвітіння рослин, у багатьох людей проявляється алергія на тополиний пух. Це дуже сильний алерген, тому важливо прислухатися до порад фахівців, щоб зменшити вплив цього захворювання.

Алергія на тополиний пух: симптоми

Алергія проявляється наступними симптомами

  • закладений ніс, нежить, чхання;
  • почервоніння очей, бажання потерти очі;
  • першіння в горлі і задишка;
  • відсутність підвищеної температури.

Алергія на тополиний пух: як зменшити вплив подразника

Алергія на тополиний пух
За допомогою простих дій можна зменшити вплив алергії

Якщо Ви відчули у себе такі симптоми, то існує висока ймовірність, що у Вас алергія. Існує декілька способів, щоб зменшити вплив алергену на організм. Ці прості правила допоможуть Вам відчувати себе більш комфортно.

  1. Повернувшись з вулиці, потрібно обов’язково умитися та прийняти душ. Дуже добре буде промити ніс розчином води з морською сіллю або морською водою – вона продається в аптеці.
  2.  Найбільша кількість пуху на вулиці з 11 ранку і до 18 години вечора – старайтеся в цей час не виходити на вулицю, чи мінімізувати період перебування на повітрі. Особливо потрібно бути обережними у суху та вітряну погоду.
  3. Щоб мінімізувати алергію на тополиний пух, Вам варто проводити вологе прибирання хоче б два рази на тиждень. Фахівці радять не використовувати пилосос. Також важливо – не використовувати ті речі, які притягують та накопичують в собі пил.
  4. Потрібно закривати вікна москітною сіткою або вологою марлею, щоб пух не потрапляв у квартиру.

Якщо Ви вирішили приймати аптечні засоби проти алергії, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем-алергологом. Багато засобів знімають симптоми, але дають неприємні наслідки у вигляді сонливості або нудоти чи інших побічних ефектів.

Ви не можете копіювати текст