ГоловнаЗа кавою9 років весілля: привітання, як називається 9 річниця спільного життя, що можна...

Молода сім’я дійшла вже до нової дати – 9 років весілля. Плануючи вітання, хочеться знати, як називається 9 річниця спільного життя. В пригоді стануть поради, що можна подарувати на дев’ять років спільного життя у шлюбі. Прості слова привітань допоможуть створити святковий настрій для подружжя

Як називається 9 річниця весілля й чому така назва

Молода сім’я вже пройшла досить вагомий шлях спільного життя й наближається до своєї першої круглої дати. Але поки що ми святкуємо 9 років спільного життя. Подружжя, яке дійшло до цієї дати, вже має за своїми плечима досвід і їх шлюб набув певної міцності. Але цей шлюб ще тендітний і в цей період він стає тендітним і крихким. Тому

9 років весілля називається фаянсовим або порцеляновим весіллям.

В деяких місцинах 9 річницю шлюбу називають ромашкове весілля. Ромашка символізує кохання, вірність, сімейний добробут.

Що можна подарувати на дев’ять років спільного життя в шлюбі

Подарунки слід вибирати, враховуючи побажання та смаки подружжя. Нижче наводимо приклади подарунків, які можна зробити на 9 років весілля.

Подарунки на 9 років шлюбу

 • Набір іменних тарілок.
 • Чайна пара.
 • Порцеляновий посуд.
 • Фаянсова фігурка чи скульптура.
 • Квітковий горщик із фаянсу.
 • Косметика з ромашки екстракт.
 • Шарф або палантин із квітковим принтом.
 • Келихи з гравіюванням.
 • Комплект постільної білизни з малюнком ромашки.
 • Прикраси з елементами фаянсу.
 • Ексклюзивний чохол на телефон декорований у певній техніці.
 • Набір фаянсових ємностей для зберігання сипучих продуктів.
 • Набір каструль з кераміки.

Привітання на 9 річницю весілля

Привітання й тости можна сказати своїми словами. А можна взяти за приклад наведенні нижче тексти й зачитати їх, чи трохи переробити, з урахуванням особливостей родини, що святкує.

***

Дорогі (ім’я дружини та чоловіка! Щиро вітаємо вас із дев’ятою річницею весілля! Бажаємо, щоб ваші стосунки були схожі на фаянс – такі ж ніжні, але хай будуть міцні та надійні. Нехай з кожним днем ваш шлюб тільки міцнішає. Хай у вашій сім’ї  панують гармонія, затишок, любов, турбота, увага і щастя. Тож насолоджуйтесь кожною прожитою миттю разом!

***

Сьогодні ви відзначаєте чудову дату – фаянсове весілля! Разом ви прожили вже чимало, але у вас попереду ще багато дивовижних відкриттів! Нехай кожна хвилина буде сповнена яскравих подій, позитивних емоцій, прекрасних вражень. Бажаю, щоб ваша домівка була справжньою фортецею, продовжуйте кохати одне одного, підтримувати у будь-якій ситуації.

***

Настав чудовий день, коли вашу дружну сім’. Вітаємо з порцеляновим весіллям. Прийміть щирі вітання! Можливо, ці 9 років були не простими, але за цей час ви стали продовженням одне одного. Разом ви багато чого досягнете, тому бажаю вам великих перемог, приємних подій, міцного кохання, здоров’я та нескінченного щастя!

***

Вітаю вас із чудовою датою – 9 років спільного життя! Нехай у вашій родині завжди буде чудова погода, тоді ви зможете зберегти свої стосунки, зустрінете старість разом, примноживши свою родину. Бажаю дружно розбити посуд, щоб усі неприємності розлетілися на дрібні шматочки;

***

На честь вашої річниці хочу сказати вам кілька приємних слів. Я не знаю більш дружної та щирої пари, ніж ви, тому бажаю вам продовжувати так само! Нехай ваші почуття ніколи не охолонуть!

Як називається річниця весілля по роках

1 рік шлюбу – перша річниця весілля

2 (Два) року шлюбу

3 річниця весілля

4 роки весілля

5 (П’ята) річниця шлюбу

6 років весілля

7 річниця весілля

8 річниця весілля

29 річниця весілля

31 річниця весілля

Ви не можете копіювати текст