ГоловнаЗа кавою31 рік весілля: як називається річниця? Які подарунки можна презентувати?

31 рік весілля: як називається річниця? Які подарунки можна презентувати?

Подружжя, яке разом пройшло довгий шлях спільного життя в день свого весілля можуть відсвяткувати по-справжньому важливу дату. Як називається 31 рік весілля? Що символізує 31 рік шлюбу в нумерології? Які подарунки будуть доречними в такий святковий день?

Як називається 31 річниця шлюбу?

Кожний рік спільного життя має свою назву. Адже в назві закладається великий сенс, який відображає досвід і перспективи для чоловіка та дружини. Не виключення й ця дата.

31 рік шлюбу називається Смагляве або Сонячне, інколи Кавове весілля

Всі ці назви так і навіюють думки про чудовий теплий та сонячний день, коли твоя душа ніби розчиняється в щасті.

Чому так називається тридцять перша річниця шлюбу? Один з варіантів тлумачення: молоде подружжя, на початку свого сімейного життя часто називають «молоде й зелене». Й на противагу, коли чоловік і дружина прожили разом вже 31 рік, вони набули досвіду і ніби «засмагли» під сонцем спільних подій, досвіду, переживань. Таке подружжя обпалювало сонце нестримного кохання, обвівали вітри різноманітних життєвих ситуацій, змочували дощі непорозумінь, але вони пройшли все разом й стали загартованими. Засмага або кавовий колір – це те, що разом було пройдено багато шляхів і це викликає повагу до вміння знаходити спільну мову, незважаючи ні на що.

Що символізує 31 рік шлюбу в нумерології?

Цікаве тлумачення 31 річниці весілля дають нумерологи. В нумерології число 31 означає новий початок.

  • цифра 3 сприймається як символ кохання;
  • цифра 1 – лідерство.

Поєднання трійки та одиниці в число 31 закладає потужний початок усьому, наділяє енергією та силою. Тому все задумане цього дня обов’язково здійсниться.

І тут назва «сонячне» весілля грає новими сенсами – адже людям, які рука об руку ділили життя, сонце сяє яскравіше, його промінчики ніби промовляють: «Це лише початок ще кращого життя!»

Які подарунки можна презентувати на 31 річницю весілля?

Родина, яка відзначає 31 рік шлюбу, вже має великий досвід й змогла досягти певних результатів. Вітатися будуть всі подарунки, які зроблять життя такого подружжя ще більш комфортним. І це робити слід індивідуально, зважаючи на самки та потреби пари.

  • це можуть бути прилади освітлення – оригінальні бра або торшери, свічники зі срібла, лампи світлодіодні та з зарядкою пауербанком тощо.
  • ще одна група подарунків – «м’яка»: пледи, великі рушники, пара халатів для дружини і чоловіка, виконані в одному стилі тощо;
  • подарунки від близьких. Самотужки, можливо не всі зможуть зробити такий подарунок, але дружній родині це по силам. Діти, батьки, брати та сестри подружжя, яке відзначає 31 рік весілля, можуть подарувати поїздку на відпочинок або путівку в санаторій. Це буде спільний подарунок від люблячих людей.

Якихось спеціальних традицій щодо подарунків на 31 річницю весілля немає. Але в багатьох країнах світу вважається сучасним подарунком до цієї дати – годинник.  Також в багатьох країнах до цієї дати заведено дарувати вироби з дерева.

Головне – подарунок повинен бути з якісних матеріалів, щоб в ньому відчувався шик і статус.

Річниця весілля

1 річниця весілля

2 річниця весілля

3 річниця весілля

4 роки шлюбу

5 років весілля

6 років шлюбу

29 річниця весілля: як називається і що подарувати на 29 років сімейного життя, традиції, приклади привітання

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст