ГоловнаЗа кавою29 річниця весілля: як називається і що подарувати на 29 років сімейного...

29 річниця весілля: як називається і що подарувати на 29 років сімейного життя, традиції, приклади привітання

Подружнє життя – це складний шлях, який долають ті пари, де подружжя стає підтримкою і опорою одне для одного. І хоча 29 річниця весілля – це не кругла дата, фахівці поділилися, як вона називається і що подарувати на 29 років спільного життя у шлюбі, які є традиції і навели приклади привітання. Адже 29 років спільного сімейного життя символізують і кохання, і повагу чоловіка і дружини одне до одного.

29 річниця весілля: як називається? - оксамитове весілля29 річниця весілля: як називається?

Отже, яка назва цієї річниці весілля?

29 років спільного сімейного життя називають оксамитовим весіллям.

Така назва виникла, тому що 29 року шлюбу вказують на міцні і ніжні стосунки, які склалися в подружжі – вони нагадують ніжний, але й міцний оксамит. Відносини, як і почуття за ці 29 років спільного сімейного життя – це вишуканий і витриманий оксамитовий букет.

Оксамитове весілля – це ще й відображення достатку і благополуччя. Адже всі королівські особи зображені в ошатному одязі з оксамитової тканини. Оксамит символізує достаток, розкіш і наступність поколінь.

29 річниця оксамитового весілля – як пояснюють нумерологи, містики і по феншуй29 річниця весілля – як пояснюють нумерологи, містики і по феншуй

Значення числа 29 можна трактувати по-різному.

Нумерологія

Число 29 – цей рік спільного життя сприятливий для розвитку та зміцнення духовних відносин між подружжям.

Феншуй.

За китайським філософським вченням феншуй 29 річниця весілля:

 • цифра 2 вважається символом єдності та взаємної довіри;
 • цифру 9 асоціюють із досконалістю та постійністю.

Містика.

Містичним значенням числа 29 є самовідданість, вірність та духовне пробудження.

Отже, ці різні філософські та езотеричні науки вказують на головне, що уособлює в собі 29 років шлюбу: вірність, відданість і духовність сімейного життя.

Які існують традиції святкування 29 років шлюбу на оксамитове весілля Які існують традиції святкування 29 років шлюбу

29 річниця весілля передбачає такі традиції:

 • Підчас святкування обов’язково повинні бути поцілунки, і немало! Традиції святкування передбачають, що їх має бути стільки, скільки років подружжя прожило разом, а саме 29.
 • І чоловіку, і дружині треба пошити два маленьких сердечка з оксамитової тканини. Це буде оберегом їх шлюбу протягом всього року – до наступної, 30 річниці весілля.
 • Святкування 29 річниці не повинно бути галасливим. Гучне відзначання краще перенести для «круглих» дат святкування весілля. Оксамитову річницю краще відзначити у вузькому колі найближчих людей. Або ж взагалі – чоловік і дружина своє оксамитове весілля можуть відзначити в романтичній обстановці лише вдвох.

Що подарувати на оксамитове весілля – 29 років спільного сімейного життя?Що подарувати на оксамитове весілля – 29 років спільного сімейного життя?

У декорі, одязі та подарунках має бути символ річниці – оксамит. Гостей, яких запрошено на святкування оксамитового весілля, часто не знають, який подарунок доречно зробити цим «молодятам»

Приклади подарунків, які можна вручити подружжю на їх 29 річницю весілля

Маму або дружину можна привітати неймовірним букетом чарівних оксамитових троянд.

Текстиль

В цей день буде доречно подарувати вироби з оксамитової тканини. Наприклад, це можуть бути штори, покривала на диван чи ліжко, предмети декору. Чоловік може подарувати дружині вечірню оксамитову сукню.

Одноіменні подарунки

Мова йде про подарунок, в назві якого є слово «оксамит». Наприклад, столовий фарфоровий сервіз красивого посуду Lefard «Оксамит». Або ж, в подарунок можна презентувати віскі під назвою «Чорний оксамит» тощо. Тобто слід обіграти слово «Оксамит» в предметах подарунках.

Британський кіт

Близькі люди напевне знають і, якщо винуватці торжества мріяли про домашнього улюбленця і в них немає алергії, то 29 річниця весілля – чудова нагода подарувати котика. І вибір варто зробити на британця – їх оксамитова шубка ідеально відповідає слово – оксамитова.

Гравіювання з цифрою 29

Можна подарувати келихи або кружки з написом, гравіюванням, щоб була цифра 29. Навіть на кришталевих келихах можна зробити потрібний напис. І такий подарунок стане чудовим нагадуванням про святковий день 29 річниці весілля.

29 річниця весілля – сертифікат

Якщо не має ідей щодо подарунку на оксамитове весілля, можна підібрати подарунковий сертифікат в магазин, спа-салон, на курс масажу або романтичну фотосесію. Головне, щоб цей подарунок підходив і сподобався і чоловіку, і дружині.

Упаковка

Загалом, можна зробити будь-який подарунок, який ви вважаєте буде найкращим на цю дату. А ось упаковка повинна бути з оксамиту, як символ оксамитового весілля – 29 річниця весілля.

Діти або найближче куло друзів можєуть зробити більш коштовний і пам’ятний подарунок. Наприклад:

Святкування

 • влаштувати святкування в місці, яке подобається винуватцям торжества. Або ж замовити столик для подружжя в модному ресторані.

Тур на відпочинок

 • Якщо подружжя планували відпочити, діти і рідні можуть оплатити подорож, про яку мріяли молодята. Але треба заздалегідь поцікавитися, чи підходять дати, чи подружжя, яке святкує 29 років спільного сімейного життя, хоче відпочити на морі чи, наприклад, в горах.

29 річниця оксамитового весілля: приклади привітання29 річниця весілля: приклади привітання

Готуючи привітання винуватцям заходу, треба слідувати простим правилам. Адже всі слова, які будуть сказані в цей день, надовго закарбуються в пам’яті подружжя.

 • Треба бути щирими
 • Промовляючи тост, привітання, треба бути спокійним, говорити досить голосно і головне – дивитися і звертатися до подружжя, в якого 29 річниця весілля.
 • Бажано читати не з листочка, а заздалегідь вивчити привітання. Якщо також змоги не було, текст промови привітання можна красиво оформити в листівку або в подарункову папку.
 • Привітання не повинно бути надто довгим, щоб і молодята, і гості не почали нудитися.

Приклад вітання у прозі на 29 років шлюбу

Здається, що це було вчора, але пройшло вже 29 років спільного сімейного життя. А ви такі ж закохані та щасливі, якими були у день весілля!

Ваша дружна та міцна сім’я стала яскравим прикладом кохання і поваги для всіх нас.

Бажаємо вам миру та достатку, домашнього затишку і душевного тепла, багато усмішок та невгасимого кохання.

І зустрінемося з вами через рік – на 30 річницю вашого весілля.

Чудовим привітанням для подружжя може стати колаж з фотографій – за такий довгий час їх назбиралося чимало. Можна розмістити фотографії й близьких друзів, рідних. Можна зробити стінгазету, де головні герої – подружжя. Або ж змонтувати відео з наявних матеріалів.

Такі подарунки дуже зворушливі і додають теплоти всім учасникам святкування.

Річниці весілля по роках, назва і що подарувати на 1 по 10 річницю подружнього життя

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами