ГоловнаСад та городЩо садити під зиму на городі

Досвідчені городники розповіли, що садити під зиму на городі. Важливо знати, які рослини і їх сорти точно перенесуть озимий посів і будуть радувати навесні ранніми сходами.

Що садити під зиму на городі – кріп і петрушка

У кропу відбувається раннє формування зелені, він стійкий до хвороб, морозостійкий. Городники радять поділити насіння кропу і частину посіяти у грунт, а другу – у парнику.

Для висаджування під зиму петрушки потрібно обирати листові сорти, насіння повинно бути з сильним ароматом. Рекомендації до посіву петрушки: потрібно обирати місце без протягів і добре удобрити грунт перегноєм до висаджування під зиму.

Салатні культури і селера варто садити під зиму на городі

Городники рекомендують для озимого посіву обирати морозостійкі сорти крес-салату. Висівати салатні культури потрібно у борозенки на відстані не менше 10 см, навесні прорідіть сходи.

Селеру під зиму потрібно висаджувати насінням, яке не старше 1 року. Висівати насіння селери потрібно на легкому, родючому грунті. Навесні требо регулярно спушувати і проріджувати грядки.

Що садити під зиму на городі – буряк і морква

Висівання під зиму морозостійких сортів буряку і моркви потрібно робити у пухкий грунт, навесні потрібно накрити грядки спандомом чи плівкою на дугах.

Також, під зиму можна висаджувати: часник, цибулю, редис, татарський хрін, пастернак.

Основною проблемою для сходів навесні, найчастіше стає щільна кірка злежалої землі, яка утворилася за зиму. Вона не дає паросткам пробитися до сонця. Саме тому, після сходження снігу, потрібно обережно розпушити місця посадок.

Подальший догляд зводиться до прополки, поливу і своєчасною обробкою сходів, в залежності від того, що Ви садили восени під зиму.

Ви не можете копіювати текст