Що робити в саду в червні? Поради садівнику

Поради садівнику підкажуть, що робити в червні в саду. Ці поради допоможуть заздалегідь підготуватися до робіт в саду та квітнику в перший місяць літа.

Що робити в саду в червні? Поради садівнику

На початку літа є ще чимало робіт в саду, квітнику та на городі, які потребують нашої уваги. Якщо створити план робіт, це допоможе зекономити час та сили. Види робіт в саду та квітнику на червень

Санітарна обрізка дерев та кущів

На початку літа вже добре видно пагони, які відросли. Й добре проглядають всі сухі гілки чи ті, що захворіли. Тому в червні слід вирізати сухі гілки, це буде запобігати появі хвороб та покращить токи повітря між гілками, що покращує стан плодових дерев та кущів.

Не менш важливо видалити зайві пагони в середині куща, щоб це не заважало розвиватися рослині й не провокувало появу грибкових захворювань.

Живцювання кущів (розмноження кущів живцями)

Початок літа – сприятливий період, щоб готувати живці – зрізаємо гілки-живці, далі їх слід обробити стимулятором та закладаємо їх для зберігання й подальшого висаджування.

Інший спосіб живцювання – відводами. Треба відігнути декілька пагонів та прикріплюємо їх до землі спеціальними шпильками чи просто загнутими гачками; можна присипати землею. Й вже на осінь ви отримаєте якісні живці з досить розвиненою кореневою системою.

Обробка проти хвороб та шкідників

Є планові роботи щодо профілактики захворювань. Але за потреби слід обробити дерева та кущі від шкідників.  Харчова сода: дієві поради у боротьбі зі шкідниками

Мульчування та розпушування

Щоб червень не перетворився на безкінечні поливи та розпушування грунту, садівники рекомендують замульчувати пристовбурові кола та проміжки між рядами полуниці. Це допоможе значно скоротити кількість поливів, заощадить час та гроші. Крім того, через шар мульчі бур’яни не так будуть проростати.

Догляд за газоном (Як посадити траву, щоб мати красивий газон)

Посадка квітів у квітнику – як однорічних, так і багаторінчих

Ми вказали на тільки на деякі роботи в саду, але їх потрібно обов’язково виконати у зручний для цих робіт час.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст