ГоловнаСад та городПомідори можна саджати і восени

Помідори можна саджати і восени

Усі ми звикли висаджувати помідори навесні. Всім знайома ситуація, коли наприкінці зими на початку весни, починаємо пророщувати насіння томатів, переносити їх у скляночки та стаканчики, пророщувати розсаду, а потім транспортувати все це багатство до місця призначення – на город. Це велика праця, яка забирає багато сил та часу. А якщо спробувати висаджувати помідори зараз, у жовтні?

Існує досить незвичний і цікавий метод висадки томатів восени.

Як же висаджувати?

  1. Висаджувати помідори починаємо у жовтні, коли вдарять перші заморозки.
  2. На перекопаній грядці робимо ямки завглибшки 15-20 см.
  3. У кожну таку ямку кладемо цілий помідор.  Виберіть зі свого цьогорічного врожаю невеликий помідор, здоровий, без пошкоджень и гнилості.
  4. Засипаємо помідор землею, трошки її утрамбувавши.
  5. Місце висадки помідор необхідно вкрити листям чи соломою. Шар укриття повинен бути достатнім, щоб уберегти нашу висадку від морозів. Орієнтовно 15-20 сантиметрів.
  6. Щоб усе тепло залишалось у нашому накритті, зверху можна покласти гілки, бадилля або звичайні ящики. Головне, щоб вітер не розкрив солому.
  7. У такому вигляді залишаємо наші посадки майбутнього врожаю помідор зимувати.
  8. Навесні, коли розтане сніг, солому та листя згрібаємо з грядок.
  9. Коли з’являться перші паростки, а вони будуть виходити цілими пучками, їх необхідно буде вкрити нетканим матеріалом.
  10. Коли наша розсада підросте та зміцніє, її можна спокійно переносити на відведені для неї місця, з урахуванням усіх правил посадки томатів: відстань між рослинами, добрива, вологість та інше.

Якщо Ви ризикнете спробувати новий метод висадки помідор восени, можете мати надію отримати великий і гарний врожай. Адже у ґрунті наші помідорчики за зиму загартувалися та призвичаїлись до тієї землі, в яку потім Ви їх перенесете. Чекаємо на ваші враження навсені.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст