ГоловнаСад та городПосадка під зиму: однорічні квіти, які висівають восени з описом і фото

Посадка під зиму: однорічні квіти, які висівають восени з описом і фото

Не тільки овочі слід висвіти під зиму, як, наприклад, часник і цибулю тощо, а й квіти на клумби. Однорічні квіти, які висівають восени з описом і фото, допоможуть вам зробити вибір для майбутньбої клумби і провести посадку під зиму. Озимі посадки однорічних квітів дозволить загартувати насіння, завдяки чому рослини будуть менше хворіти і стануть більш сильними і загартованими.

Озимі посадки однорічних квітів: айстра однорічна, опис і фото

Озимі посадки однорічних квітів, які висівають восени: опис і фото
Айстра однолітня або каллістефус китайський підходить для озимої посадки

Однолітньою айстрою в народі часто вважають іншу рослину, дуже схожу — каллістефус китайський. Ця рослина популярна, тому що вона не вибаглива, швидко росте, чудово стоїть у букеті після зрізання. Однорічна айстра має багато сортів і видів.

Корисні поради щодо посіву: рослина любить сухі сонячні ділянки з родючим, добре дренованим грунтом нейтральній кислотності. Важлива умова посіву каллістефус у грунт, рослини попередники на місці цьогорічного посіву айсти, не повинні бути: айстри, левкої, гладіолуси, томати, картопля.

Посадка під зиму: однорічні квіти — ешшольція однорічна, які висівають восени з описом і фото

Озимі посадки однорічних квітів, які висівають восени: опис і фото
Окраса саду ніжна ешшольція

Ешшольція – це трав’яниста квітка, яка буває як однорічна, так і багаторічна. Ця рослина з тонким стеблом і ніжними жовто-помаранчевими пелюстками, що нагадує мак (і не дарма, тому що ешшольція являється близьким родичем.) Ешшольцію іноді називають «каліфорнійським маком». Незважаючи на свою зовнішню тендітність, ешшольція – чудовий екземпляр для озимої посадки.

Корисні поради щодо посіву: Ешшольція проста у вирощуванні, любить світлі місця, холодостійка, добре росте навіть на сухих піщаних бідних грунтах.

Озимі посадки однорічних квітів: дельфініум (живокіст), опис і фото

Озимі посадки однорічних квітів, які висівають восени: опис і фото
Дельфініум чудово підходить як основа композиції коумби, так і як бордюрна рослина

Неймовірно красиві квіти дельфіні ума, являються справжньою окрасою саду і присадибної ділянки, завдяки дуже яскравим і великим суцвіттям. Виведено безліч декоративних сортів і гібридів живокосту (ботанічна найменування дельфіні уму), які розрізняються за забарвленням (білі, рожеві, бузкові, фіолетові), розмірами і формою квітів і суцвіть. Висаджуючи цю рослину, треба пам’ятати, що дельфініум — рослина отруйна, всі його частини містять небезпечні для здоров’я людини алкалоїди.

Корисні поради щодо посіву: дельфініум краще сіяти на освітлених, вкритих від вітру ділянках, на пухких некислих поживних грунтах. Ця квітка любить вологу, однак, не можна допускати переливу.

Посадка під зиму: однорічні квіти — флокс Друммонда, з описом і фото

Посадка під зиму: однорічні квіти, опис і фото
Флокс Друммонда стійкий до заморозків

Це рослина походженням з Америки, яка вирізняється рясним і тривалим цвітінням. Ця квытка має безліч видів — від карликових до високорослих, що відрізняються, крім цього параметру, забарвленням зіркоподібних квіток: кремові, рожеві, пурпурові, двоколірні, і ступенем їх махровості.

Корисні поради щодо посіву: Флокс Друммонда віддає перевагу добре освітленим ділянки з пухким родючим грунтом. Квітка любить помірний, але систематичний полив, мульчування і регулярне підживлення. Рослина стійка до заморозків, а при сприятливих умовах здатна цвісти з червня до вересень.

Озимі посадки однорічних квітів: Годеція, опис і фото

Посадка під зиму: однорічні квіти, опис і фото
Неймовірна ніжна годеція стане окрасою будь-якого саду

Годеція – прекрасна і ніжна квітка сімейства кіпрейних. Вона має тонкі, але міцні стебла до 50 см заввишки і просте сизо-зелене листя. Квітки годеції з ніжними пелюстками мають різне забарвлення: рожеве, біле, помаранчеве, червоне, фіолетове.

Корисні поради щодо посіву: годеція невибаглива, добре переносить заморозки і різкі перепади температур. Проте слыд памёятати, що вона не любить рясного поливу — квітка загине при надмірному зволоженні. Для посадки годеції треба вибирати сонячні місця і родючі грунти.

Посадка під зиму: однорічні квіти — нігелла дамаська, з описом і фото

Посадка під зиму: однорічні квіти
Нігелла дамаська — гарна квітка і одночасно — медоніс

В народі цю квітку часто називають чорнушкою, чорним кмином або мускатною квіткою. Нігелла дамаська має красиве, ажурне листя, аромат суниці. У цієї рослини суцвіття різноманітних кольорів — від біло-рожевого до насичено синього. Вона — чудовий медонос, а насіння чорнушки по всьому світу додають при випічці хліба і ароматизації солодощів.

Корисні поради щодо посіву: невибаглива нігелла не потребує постійного підживлення, рясного поливу і мульчування. Вона віддає перевагу добре освітленим ділянкам.

Озимі посадки однорічних квітів: Космея, опис і фото

Озимі посадки однорічних квітів
Космея гарно підходить для оформлення клумб

Часто космею вважають «кольоровою ромашкою», тому що її суцвіття нагадують саме цю квітку тільки інших кольорів: жовтого, рожевого, багряних відтінків. Різні сорти космеї можуть мати махрові і двокольорові квітки.

Космея відрізняється тривалим цвітінням і стійкістю у букет після зрізання. Космея чудова для використанні в оформленні будь-якої клумби.

Корисні поради щодо посіву під зиму

космея життєздатна і невибаглива до умов вирощування. Найкраще її висівати на добре освітленій ділянці, а ось до грунтів – невибаглива.  Космея досить холодостійка, до того ж схильна до рясного самосіву.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!