ГоловнаСад та городПідживлення рослин та боротьба зі шкідниками: препарати, які слід використовувати

Підживлення рослин та боротьба зі шкідниками: препарати, які слід використовувати

Щоб мати здорові рослини, які дають гарний урожай, варто використовувати препарати для підживлення та для боротьби зі шкідниками та хворобами.

Підживлення рослин та боротьба зі шкідниками: препарати, які слід використовувати

Ці прості речовини часто є у нас вдома або вони у вільному доступі в магазинах. Що важливо, ціна цих препаратів не спустошить ваш гаманець. Отже, що допомагає рослинам в саду та на городі

Розчин марганцю та мідного купоросу

  • завдяки цьому ефективному засобу, садівники можуть ефективно боротися з грибковими захворюваннями на плодових та ягідних культурах.

Розчин марганцю та борної кислоти для підживлення

  • ефективним буде використання ранньою весною підживлення розчином з марганцю та борної кислоти. Завдяки такому підживленню, значно зростає врожайність культур. Особливо такі препарати слід використовувати для приготування розчинів, щоб використовувати на піщаних грунтах.

Підживлення борною кислотою: рецепти розчину для кореневого і позакореневого внесення добрива

Сіль проти грибкових захворювань

  • можливо, не всі впевнені, але розчин солі ефективний у боротьбі зі шкідниками. Фахівці рекомендують приготувати крутий соляний розчин і до того, як почнуть розпускатися бруньки, обприскувати в саду яблуні та груші. Така обробка дерев допоможе в запобіганні розвитку грибкових захворювань.

Харчова сода

  • вже багато господинь впевнилися на своєму досвіді, що звичайна харчова сода застосовується не тільки в кулінарії. Сода допомагає навести лад вдома та почистити прилади, за допомогою соди можна позбутися запаху поту. Але, що важливо, харчова сода допоможе під час дозрівання ягід винограду. Завдяки соді збільшується цукристість винограду. Крім того, харчова сода є гарною профілактикою від сірої гнилі.

Кальцинована сода

  • цей препарат допомагає тоді, коли починає масово жовтіти та несвоєчасно опадати листя на смородині та аґрусі.

Вапняне молоко

  • фахівці вважають вапняне молоко одним з найбільш універсальних засобів. Вапняне молоко — це 10 або 20% відсотковий розчин вапна, свіжопогашеного у воді. Цей розчин чудово допомагає знищувати багатьох шкідників. Проте за умови безпосереднього контакту з нею.

Завдяки цим простим препаратам для підживлення та боротьби зі шкідниками, ми матимемо здорові рослини та гарний урожай городини, фруктів та ягід.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст