ГоловнаСад та городПідживлення ремонтантної полуниці: коли і які добрива використовувати на кожному етапі

Підживлення ремонтантної полуниці: коли і які добрива використовувати на кожному етапі

Ремонтантна полуниця відрізняється тим, що вона плодоносить 2 і більше разів за сезон. Досить часто другий і наступні урожаї бувають більшими, ніж попередній. Тому, щоб рослині вистачало корисних речовин, її треба підживлювати не менше 3 разів на рік. Підживлення ремонтантної полуниці: коли і які добрива використовувати на кожному етапі, діляться фахівці

Підживлення ремонтантної полуниці: перше підживлення для стимуляції росту листя

Перше підживлення ремонтантної полуниці проводиться для стимуляції активного росту листя навесні. В цей час добре використовувати розчин з сульфату амонію і органічного добрива – гній. Готуємо розчин: 2 склянки коров’ячого гною змішуємо з 1 ст. ложкою сульфату і цю суміш розчиняємо у 10 літрах води. Під кожен кущ полуниці вноситься ‘1 літр розчину.

Підживлення ремонтантної полуниці: друге підживлення проводиться перед цвітінням

Друге внесення добрива до ремонтантної полуниці проводиться перед початком цвітіння ягоди. Тут також доречне органічне добриво. Готуємо розчин: 1 склянка коров’яка розчиняється у 5 літрах води. Під кожен кущ вноситься по 1 літру отриманого розчину добрива.

Ще одне корисне органічне добриво готуємо з кропиви. Для цього скушуємо чи нариваємо кропиву і дрібнимо та складаємо свіжу кропиву у відро на 10 літрів. Потім заливаємо траву теплою водою, накриваємо кришкою і залишаємо настоюватися на 3 доби. Настоєм з кропиву реманенту полуницю треба обробити двічі:

  • перший раз перед цвітінням;
  • другий раз – після збору врожаю.

Підживлення ремонтантної полуниці: третє внесення добрива проводиться перед цвітінням наприкінці травня

Третє внесення добрива проводиться наприкінці травня або на початку червня (в залежності від погоди) — перед цвітінням. Але зважаємо на погодні і кліматичні умови – строки можуть трохи відрізнятися в один чи інший бік. Але головне – до початку цвітіння ремонтантної полуниці.

Для цього підживлення треба взяти: 10 л води, 2 ст.л. нітрофоски і 1 ч.л. сульфату калію. Все перемішуємо і наше добриво готове. На кожен кущ ремонтантної полуниці йде 0,5 л суміші цього добрива.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами