ГоловнаСад та городЧому у моркви червоніє листя

Чому у моркви червоніє листя

Городні рослини досить часто хворіють. Одні хвороби спричиняють шкідники, на інші захворювання впливає поживність ґрунту.

Чому у моркви червоніє листя: нестача калію

Щоб наш смачний і корисний овоч дав гарний урожай, необхідно докласти зусиль. Періодично у моркви починає червоніти листя. Зазвичай, це симптом нестачі калію. Іноді, це пов’язано з виснаженням ґрунту, якщо не виконано правило сівозміни і моркву посадили на теж місце, що і в попередньому році. Попередній посів моркви витягнув з землі необхідні мікроелементи, і цьому посіву вже не вистачає. Тому важливо притримуватися правил сівозміни.

Треба підживити моркву гуматом калію або монофосфатом калію. Можна внести золу. Також не зайвою буде підживлення розчином марганцівки (вода повинна бути блідо-рожевою).

Для відновлення поживності ґрунту, варто висаджувати на пусті грядки сидерати, вони допоможуть швидше наситити грунт потрібними речовинами, щоб наступного року мати гарний урожай.

Чому у моркви червоніє листя: недостатній полив

Ще одна причина нестачі калію через недостатній полив у спекотну погоду. Щоб позбутися почервоніння листя моркви, при проливі потрібно добре зволожувати грунт. Щоб зберегти вологу після поливу, добре буде мульчувати землю між рядками моркви.

Для отримання гарного врожаю як моркви, так й інших овочів, потрібно підбирати праивльних сусдів-компаньонів з рослин. Це важливо, щоб мінімізувати вплив шкідників.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст