ГоловнаПсихологіяТест з малюнком підкаже Ваш психічний вік

Вік – це час, який ми проживаємо і накопичуємо досвід, відчуття і спогади. Але психічний вік і фактичний не завжди співпадають. Тому тест з малюнком підкаже Ваш психічний вік і допоможе краще розуміти себе і навколишній світ.

Уважно подивіться на малюнок і постарайтеся роздивитися собак, які там намальовані.

психічний вік якщо ви побачили
Подивіться на малюнок і порахуйте собак, які Ви побачили

Тест з малюнком підкаже Ваш психічний вік, якщо Ви побачили 4 собаки

Психологи вважають, що якщо на малюнку Ви нарахували 4 собаки, то Ваш психічний вік становить 20-25 років.

Ви людина творча і креативна. Вам подобається читати, слухати музику, вивчати мистецтво. Зазвичай людям, які нарахували 4 собаки, не подобається бути там, де гамірно.

Тест з малюнком підкаже Ваш психічний вік, якщо Ви побачили 5 собак

Якщо Ви нарахували 5 собак на малюнку тесту, то Ваш психічний вік може становити від 25 до 30 років. Такі люди прості, їм не подобається ускладнювати життя. Як правило, Ви обираєте прості рішення: від вибору одягу та речей до прийняття емоційних і важливих рішень.

Тест з малюнком підкаже Ваш психічний вік, якщо Ви побачили 6 собак

Якщо тест на малюнку відкрив Вам 6 собак, то Ваш розумовий вік становить від 30 до 40 років. Такі люди прямолінійні, бачать реальний світ і при цьому – трохи старомодні. До Вас друзі і знайомі звертаються за порадами і підтримкою. Близькі люди покладаються на Вас адже довіряють Вашій зрілості і стабільності. У Вас сильний і миролюбний характер.

Тест з малюнком підкаже Ваш психічний вік, якщо Ви побачили 7 собак

Психологи вважають, що люди, які побачили 7 собак мають дитячий вік – від 10 до 20 років. Такі люди, як діти або підлітки: наївні, безпосередні але при цьому – добрі і турботливі. Ви сприймаєте світ таким, яким він є, Вам подобається його пізнавати і вивчати. За це Вас і люблять друзі.

 

Ви не можете копіювати текст