ГоловнаПсихологіяТест з геометричними фігурами розкаже про Вашу стійкість до змін

Тест з геометричними фігурами розкаже про Вашу стійкість до змін

Тест з геометричними фігурами допоможе нам краще розуміти себе, він розкаже про Вашу стійкість до змін, вміння адаптуватися.

Подивіться на малюнок Тесту і оберіть трикутник, який найбільш Вам до вподоби.

Тест з геометричними фігурами
Потрібно обрати трикутник

Психологи можуть з’ясувати нашу стійкість до змін за допомогою тесту з геометричними фігурами. Така перевірка можлива, бо ми пов’язуємо поняття стабільності і зміни з геометричними формами. Ми схильні обирати фігури, які більш відповідають нашій індивідуальності.

Тест з геометричними фігурами: розшировка від 1 до 3

Трикутник 1

Тест з геометричними фігурами
Трикутник 1

Якщо ви обрали перший трикутник, Ви рішуча та цілеспрямована людина. Ваша найкраща риса – самовіддача. Деякі можуть вважати, що Ваш перфекціонізм, то занадто. Але ви чітко розумієте необхідність не відступати від правил і підходити виважено до будь-якої справи. Люди відчувають, що можуть покластися на Вас. Саме тому Ви зазвичай досягаєте успіху.

Трикутник 2

Трикутник 2

Тест з геометричними фігурами вказує, що Ви відкрита та щира людина, яка не боїться це демонструвати. Для Вас найвища цінність – це істина, ви завжди намагаєтесь бути максимально чесними. Ці якості дозволяють Вам сприймати життя таким, яким воно є.  У Вас репутація чесної людини, яка завжди готов прийти на допомогу. Тому люди прислухаються до Вашої думки.

Трикутник 3

Трикутник 3

Людина, яка обрала цей трикутник, вважається інтелектуалом з раціональним мисленням. Ви ретельно все обдумуєте та плануєте, використовуєте системний підхід у всьому. Друзі можуть вас назвати трохи нудним, але вони знають, що завжди можуть покластися на Вас. Ви піклуєтесь про близьких.

Тест з геометричними фігурами: розшировка від 4 до 5

Трикутник 4

Тест з геометричними фігурами
Трикутник 4

Тест з геометричними фігурами, вважає, що Ви дуже енергійна натура. Обравши мету, Ви йдете до неї з максимальною самовіддачею. Ніщо не повинно стояти між Вами і Вашими планам. Деякі люди можуть назвати Вас занадто наполегливим, але Ви вважаєте, що задоволення від добре виконаної роботи і досягнення мети – найголовніше.

Трикутник 5

Трикутник 5

Цей трикутник означає, що Ви екстраверт та душа кампанії. Ви можете уважно слухати і спілкуватися. Ваша найголовніша цінність – сім’я та близькі, тому ви постійно піклуєтесь про них. До Вас йдуть зі своїми бідами і отримують від Вас розуміння і підтримку.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст