ГоловнаПсихологіяТест з фігурами підкаже приховану потребу

Тест з фігурами підкаже приховану потребу

Психологічний тест з фігурами підкаже приховану потребу. Таке знання допоможе Вам краще зрозуміти себе і зробити висновки, щоб сміливо йти по життю. Психологи вважають, що вибір фігури тесту – це відображення нашої підсвідомості, яка сигналізує нам про наші внутрішні потреби.

Тест з фігурами підкаже приховану потребу
Тест з фігурами для визначення внутрішніх потреб

Уважно подивіться на малюнок і оберіть фігуру, яка найбільше привернула Вашу увагу.

Фігура 1

У людини, яка обрала фігуру 1, існує прихована потреба самостійно управляти своїм життям, позбутися стороннього впливу. Найбільш вірогідно, у Вашому житті настав момент, коли Вам необхідно розібратися в собі, у своїх почуттях і у життєвих цілях. Психологи вважають, що Вам потрібно проаналізувати свій образ життя, відкинути те, що на Вас має великий вплив і забирає енергію і сили; привнести корисні нововведення. Не можна розтрачувати себе на безцінь, старайтеся направляти енергію у вірне русло.

Фігура 2

Вибір фігури 2 вказує на необхідність зосередитися на чомусь, навести фокус. Ймовірно, у Вашому житті існує ситуація, яка вимагає вибору. Можливо, Ви заплуталися і не можете прийняти рішення. Роздуми над пошуком і вибором правильного шляху з ситуації, потребує від Вас багато сил та емоцій. Фахівці радять прислухатися до своєї інтуїції. Можливо, для Вас краще абстрагуватися від думок оточуючих і не віддаватися плину течії – Вам потрібно обрати той варіант, який найприйнятніший  саме Вас.

Фігура 3

Обрання третьої фігури вказує на необхідність прислухатися до своїх потреб. Скоріше за все, Ви пригнічуєте свої справжні бажання, а може – й перебуваєте в токсичних відносинах, робите те, що насправді Вам шкодить або не до вподоби. Тест з фігурами вказує на те, що чомусь Ви намагаєтеся уникати самотності. Однак, Вам слід побути наодинці з собою, прислухатися до своїх потреб і подбати про себе. Ви володієте великим запасом ресурсів, які можуть послужити на користь Вам і оточуючим.

Фігура 4

Обравши фігуру 4, Ви потребуєте паузу для того, щоб подумати і розставити пріоритети. Щоденні клопоти: робота, стосунки, побутові проблеми і подібне – потребують багато зусиль від Вас. Психологи вважають, що Вам потрібно відкинути все зайве і залишити лише корисне і необхідне. Ви повинні навчитися відбирати тільки ті справи, які принесуть справжню користь. Якщо Ви спробуєте мінімалізм і впровадите необхідну простоту, то побачите, як Ваше життя зміниться на краще.

Фігура 5

Вибір цієї фігури вказує на необхідність зазирнути вглиб себе. Там Ви можете побачити пригнічені почуття, які Ви приховали навіть від себе  і постаралися забути, замість того, щоб їх висловити. Біль, образа, відчай, страх – це почуття, які Вам складно переживати. Порада психологів: Вам слід розібратися у всьому цьому і прийняти себе таким, яким Ви є. Прийняття своїх почуттів – це перший крок до вирішення внутрішніх проблем. Постарайтеся подивитися на себе люблячим поглядом і прийняти свої недоліки.

Фігура 6

На думку психологів, у людини, котра вибрала фігуру 6, прихована потреба – масштабування як вертикальне, так і горизонтальне. Тобто Ви, як особистість, довго наповнювали себе знаннями, силами, навичками і стрімко розвивались, а тепер прийшов час розширюватися і рости на цьому базисі. Це може стосуватися будь-якої сфери життя: сім’я, друзі, робота чи бізнес або захоплення. Вам потрібно подумати, як привнести в своє життя щось нове. Ви здатні зростати завдяки новим стратегіям, амбітним планам і залученню в своє оточення нових, цікавих і потрібних Вам людей.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст