ГоловнаПсихологіяТест на визначення сильних рис характеру

Тест на визначення сильних рисТести дають змогу краще зрозуміти себе і свої можливості. Багато тестів існують, щоб підняти свою самооцінку, щоб краще зрозуміти свої потаємні бажання. Психологічний тест на визначення сильних рис характеру допоможе побачити свої сильні сторони і задіяти це знання у житті.

Подивіться на картинку і оберіть варіант, який Вам більше впав у око. Не потрібно довго розмірковувати і аналізувати. За номером обраної фігури можна прочитати визначення, які характеризують обраний малюнок.

Тест на визначення сильних рис характеру
Тест допоможе зрозуміти Ваші сильні сторони і як це можна використати у житті

Тест на визначення сильних рис характеру: розшифровка

Малюнок 1

Лідер

Сильна сторона – вміння керувати і організовувати. У людини, яка обрала малюнок 1, добре поставлена мова, Ви вмієте чітко і доступно викладати свої думки. Швидко адаптуєтесь до зовнішнього середовища.

Малюнок 2

Виконавець

Сильні риси характеру по малюнку 2 – відповідальність і ґрунтовний підхід до справи. Цей тип людини має ті ж риси, що і перший тип, але головна відмінність – Вам важко самостійно приймати рішення. Ви професіонал у своїй справі і будь-який проект стараєтесь доводити до кінця. Вас цінують за чесність, справедливість, надійність і працьовитість.

Малюнок 3

Недовірливий

Людина, яка зупинилась на малюнку 3 має таланти до багатьох речей. Тест на визначення сильних рис зазначає, що головна особливість вашого характеру полягає в багатоплановості і у великих можливостях. Але часом Ваша вразливість і чутливість змушує сумніватися в собі. Ви постійно потребуєте моральної підтримки і підбадьорення зі сторони.

Малюнок 4

Вчений (науковець)

Сильні сторони – раціональність, аналітичний склад розуму, внутрішній спокій. Люди, котрі обрали малюнок 4, мають на все свою думку. Ви любите висувати свої теорії, придумувати варіанти і планувати свої дії. Ваші аналітичні здібності і логіка дозволяють прораховувати хід подій, а Ваше вміння передбачати, допомагає досягати успіхів.

Малюнок 5

Інтуїтивний тип

Цей тип характеризується вмінням роботи декілька справ одразу, швидко і без втрат перемикатися з одного виду діяльності на інший. У Вас добре розвинена інтуїція. Така людина являється альтруїстом. У Вас чудова уява і Ви вмієте держати під контролем свої емоції.

Малюнок 6

Творець

Тест на визначення сильних рис характеру зазначає: ваші сильні сторони – багата уява, вміння відстоювати і слідувати своїй меті. Людина з малюнком 6 має чіткі моральні установки, Вами складно маніпулювати. В той же час, така людина може швидко захоплюватись ідеєю і старається втілити її в життя. Вам подобається займатися творчістю і винахідництвом.

Малюнок 7

Емоційність

Вміння співпереживати і допомагати – ось сильна сторона людей, які обрали малюнок 7. Ви завжди знайдете правильні і необхідні слова, щоб втішити людину. Як правило, люди малюнку 7 – емпати. Це нерідко ставить Вас в залежність від Вашої емоційності і вміння відчувати почуття інших. Сильні емоції примушують Вас робити помилки.

Малюнок 8

Маніпулятор

Ваша сильна сторона – вміння маніпулювати людьми, тиснути на них. Ви можете примусити людей робити те, що потрібно саме Вам. У багатьох ситуаціях, люди, які обрали малюнок 8, будуть проявляти себе як жорстка і принципова людина.

Ви не можете копіювати текст