ГоловнаПсихологіяТест на домінуючу рису характеру

Психологи вважають, що вибір дерева на малюнку тесту вкаже на домінуючу рису характеру особистості. Фахівці досліджували зв’язок між настроєм людини, її характером і способом життя – чи достатньо часу Ви проводити, спілкуючись з природою? Адже психологи вважають, що в нас закладено сильний зв’язок зі світом рослин і тварин.

Щоб краще зрозуміти себе, варто пройти невеликий тест. Для цього потрібно обрати дерево, яке приваблює Вас більше за інших.

 

Тест на домінуючу рису характеру
Оберіть дерево, яке найбільше Вам сподобалося

 

Тест на домінуючу рису характеру – романтична

Тест на домінуючу рису характеру
Люди-романтики обирають це дерево тесту

Якщо Вам сподобалося перше дерево, то, на думку психологів, у Вас превалює романтичний погляд на життя. Такі люди оптимісти, які впевнені, що людина приходить в цей світ, щоб любити і піклуватися про оточуючих. Вони щиро вірять у спорідненість душ і, якщо не зустрічають таку людину, воліють залишатися сам на сам. Психологи вважають, що іноді вони так вчиняють, щоб залишитися у своїй зоні комфорту і, щоб не довелося активно діяти.

Тест на домінуючу рису характеру – творча

Тест на домінуючу рису характеру
Творчі у всіх сферах життя ті, хто обрав це дерево на малюнку тесту

Люди з творчою натурою обирають друге дерево. Проте це зовсім не означають, що в них здібності лише до музичною чи, наприклад, письменницької діяльності. Такі люди, які обрали другий малюнок дерева цього тесту, проявлять свої творчі здібності у найрізноманітніших сферах життя – наука, підприємництво, IT-технології. Це люди – інноваційного складу, які здатні знайти унікальне і нестандартне рішення різноманітних питань. Таке рішення, яке інші просто навіть не побачили і не могли подумати про такий перебіг думок.

Тест на домінуючу рису характеру – вихованість і турбота

Тест на домінуючу рису характеру
Людей, що обрали це дерево, люблять за їх вихованість і турботу

Третє дерево на малюнку тесту обирають люди, які проявляють турботу, підтримують інших людей. Вони часто беруть на себе соціальну роль матері або батька. Завдяки таким якостям, вони добре ладнають як з дітьми, так і з літніми людьми, навіть тварини до них ластяться.

Для цих людей турбота про оточуючих є природним станом існування, і саме тому їх друзі завжди звертаються до них, коли потребують допомоги, яку зможуть отримати. Люди, які обрали третє дерево, завжди підставлять своє плече, де  близька людина зможе поплакати і віднайти спокій. Вони не заперечують проти цього, насправді їм подобається брати на себе роль психолога, медсестри або вихователя.

Тест на домінуючу рису характеру – чесність

Тест на домінуючу рису характеру
Чесність і правдивість притаманні людям, які обрали це дерево

Чесність і відкритість – домінуючі риси характеру людей, які обрали четверте дерево тесту. Такі люди не бояться висловлювати свою думку. Вони прямолінійні, не грають в різні ігри, не пліткують, а завжди намагаються дізнатися правду і справжній стан речей. Близькі і люди цінують їх за чесність, хоча іноді буває складно змиритися з правдивою картиною, яку показують люди, які обрали четверте дерево. Через це їх часто сприймають як грубіянів, хоча це не так, бо люди четвертого дерева завжди говорять так, як воно Є насправді, без словесної мішури.

Тест на домінуючу рису характеру – енергетична

Тест на домінуючу рису характеру
Енергію і життєву силу уособлює цей малюнок тесту

Люди, які вибирають це дерево, як правило, мають високий рівень енергії. Вони досить говіркі, товариські і з задоволенням присвячують свій час різним видам активності. Таку людину просто неможливо змусити сидіти без діла. Вони завжди чимось зайняті якоюсь справою – або розумовою, або фізичною. Якщо знаходитися поруч з такою людиною, вона своїм прикладом буде залучати до більш активного життя і оточуючих людей.

Тест на домінуючу рису характеру – примхливість

Тест на домінуючу рису характеру
Примхливість і одночасно – неймовірна довірливість

Якщо людина віддала перевагу дереву за № 5 малюнку тесту, то, як правило, вони являються примхливими капризунами. Таким людям властива дитяча безпосередність, що як магніт притягує до них людей. Вони бачать світ у позитивному ключі і споглядають на нього з подивом, вважаючи його добрим і дуже милим. Зворотна сторона такої риси характеру – наївність і дивовижна довірливість, через що вони можуть легко стати жертвою шахраїв і нечесних людей.

Тест на домінуючу рису характеру – надійність

Тест на домінуючу рису характеру
Надійність і підтримку надають люди, які обрали це дерево

На людей, які обрали це сьоме дерево малюнку тесту, завжди можна покладатися. Вони завжди відповідають за свої слова, виконують дані обіцянки. Крім цього, часто такі люди роблять значно більше, ніж від них очікували. Особливість таких людей, що вони готові докладати зусиль, щоб допомогти як своїм близьким, так і тим, кого знають зовсім мало.

Тест на домінуючу рису характеру – унікальність

Тест на домінуючу рису характеру
Людьми, які обрали цей малюнок тесту, складно маніпулювати

Люди, які обрали це дерево на малюнку тесту про домінуючу рису характеру – унікальні, вони не бояться виділятися з натовпу. Вони не з тих, хто бездумно йде за модними трендами і піддається на думку більшості. Такими людьми складно маніпулювати. Вони воліють жити за власними принципами і правилами, незважаючи на те, що про них думають інші. Таким людям подобається бути унікальними як у способі мислення, так і в зовнішньому вигляді. Їх відрізняє щирість у відносинах з іншими людьми і чесність перед самим собою.

Тест на домінуючу рису характеру – терплячість

Тест на домінуючу рису характеру
Спокій і терплячість притаманні людям, які обрали це дерево тесту

Домінуюча риса характеру людей, які обрали останній малюнок тесту – терплячість. Вони спокійно сприймають ситуації і людей, з якими перетинаються. Вони будуть плисти за життєвою течією, бо вважають, що всьому є своє місце і свій час. Саме це являється підґрунтям для їх спокійного відношення до всього на світі. Спровокувати таких людей дуже важко, адже вони легко пристосовуються до нової ситуації і будуть продовжувати жити, спокійно споглядаючи на емоційні вихори інших людей.

Ви не можете копіювати текст