ГоловнаПсихологіяТест на асоціацію з малюнком жіночого силуету

Асоціативні тести підказують, про що говорить нам наша підсвідомість. Тест на асоціацію з малюнком жіночого силуету допоможе краще зрозуміти себе. Поради психолога підкажуть напрямок дій, щоб покращити свої життя.

Уважно подивіться на малюнок і оберіть той силует жіночої фігури, з яким Ви себе асоціюєте.

Тест на асоціацію з малюнком жіночого силуету
Оберіть фігуру, з позою якої Ви асоціюєте себе

Фігура 1

Психологи вважають, що людина, яка обрала фігуру за № 1 думає про все і одночасно ні про що. Це поза жертви, така людина думає багато про інших і мало – про себе.

Жінка, яка обрала малюнок 1, турботлива мама і дружина з лагідним характером.

Порада: почніть себе цінувати як особистість.

Фігура 2

Людина, яка обрала другий малюнок – поміркована, прагне віднайти гармонію і внутрішню рівновагу. Вона намагається бути об’єктивно, віддає перевагу слухати, ніж говорити.

Порада: будьте більш емоційною.

Фігура 3

Якщо Ви обрали третій малюнок, то Ви людина, як створює враження розслабленої, а насправді Ви при цьому – внутрішньо зібрана. Ви вмієте планувати, ставити далекосяжну мету, більше сконцентровані на собі. У Вас яскраво виражені якості лідера.

Порада: почніть діяти.

Фігура 4

Такий тип жінок у народі називають  «Стерво»

Така жінка завжди зібрана, дуже вольова і жіноча одночасно. Вважається дуже гармонійною особистістю, рішуча, як чоловік і хитра, як лисиця.

Порада: менше тиску на оточуючих.

Фігура 5

Силует за номер п’ять вказує, що жінка знаходиться у стані розвитку і прагненні до особистого зростання. У минулому жер ват, але вже вийшла з цього стану. Вам важливо навчитися бути впевненою в собі, бо Ви ще занадто закриті в собі.

Порада: більше працюйте над своєю сексуальністю.

Фігура 6

Обраний шостий силует на малюнку тесту вказує, що Ви постійний учень, дуже неуважні, але намагаєтесь бути уважним слухачем. У Вас мало досвіду через що Ви часто буваєте невпевнені в собі.

Порада: пора почати діяти, а не тільки вчитися – на практиці застосовуйте те, чому вже навчилися.

Ви не можете копіювати текст