ГоловнаПсихологіяПсихосоматичний тест відкриє, що Вас тривожить

Психосоматичний тест відкриє, що Вас тривожить

За кожною хворобою часто ховаються емоційні проблеми, для яких характерний ряд фізичних симптомів. Наприклад, починає боліти шлунок, або людина скаржиться на поколювання в області серця. Психосоматичний тест відкриє, що Вас тривожить і допоможе побороти недуг.

Пройдіть цей психосоматичний тест і Ви можете дізнатися, що скаже підсвідомість про Ваш емоційний та психологічний стан.

Подивіться уважно на картинку і скажіть, яка фігура привертає вашу увагу перш за все.

Психосоматичний тест відкриє, що Вас тривожить
Оберіть картинку, яка першою впала в око та прочитайте, про що може розповісти Ваша підсвідомість

Древо 1

Малюнок з деревом 1 символізує Вашу невпевненість у стабільності стосунків. Вам здається, що Ви не можете покластися на людей, і Ви боїтеся, що Вас покинуть або позбавлять уваги. Все це викликає напругу в тілі, так як Ви побоюєтеся, що в один прекрасний момент зникне чіткість і визначеність відносин.

Це може проявлятися на фізичному рівні у схильності до запалення шкіри, свербіння або частих головних болів.

Поки Ви не зміните своє мислення, ці порушення можуть Вас турбувати. Все, що потрібно зробити – це перевести увагу з інших на себе. Саме Ви – та людина, на яку Ви можете покластися, і яка здатна сама побудувати своє життя.

Порада психолога: знайдіть час на себе, відкрийте для себе щось нове і цікаве, наприклад, хобі. Буде добре відправитися у відпустку, щоб змінити картинку і оточення та добре відпочити у новому і незвичному колі людей.

Дерево 2

Коли людина чогось боїться, засмучена чи у неї виникають труднощі, все це відображається у симптомах соматичних хвороб в районі живота, на шкірі і в серці. Люди, які обрали картинку з Деревом 2 частіше за все страждають колітами та різними видами алергії.

Порада психолога: потрібно кожного дня розслаблятися хоча б на 10 хвилин, для цього навчіться техніці глибокого дихання не період розслаблення. Також, можна скористатися духовними практиками, такими як йога, медитація.

Дерево 3

Люди, які обрали Дерево 3 – впевнені в собі і люблять життя, вміють отримати позитив, навіть, якщо іноді виникають періоди втоми та відчаю.

Такі люди бояться невдач, про це тіло сигналізує через свербіж та алергії.

Порада психолога: Вам варто навчитися бути більш раціональними та приземленими, старатися контролювати свій стан ейфорії, щоб сильно не засмучуватися у разі невдач, які травляються у житті.

Дерево 4

Емоційне виснаження відчувають люди, котрі обрали малюнок з деревом 4: Вас покинув ентузіазм, Ви втратили інтерес до багатьох речей і живете пасивно, ніби очікуючи, що хтось виведе Вас із стану апатії.

Тіло реагує на такий стан проблемами зі шлунком, запорам.

Порада психолога: підштовхуйте себе, навіть примушуйте себе робити те, що Вам не хочеться. Не треба чекати Новий рік, чи понеділка, чи відпустку, щоб змінитися – прямо зараз встаньте і примусьте себе зробити хоч якусь справу. Хай маленьку, але важливу. Бо як кажуть східні мудреці: «Дорогу здолає той, хто йде».

Дерево 5

Вимогливе ставлення до людей та вибагливість до них, часто приховують раниму та невпевнену в собі особистість.

На такий душевний та емоційний стан тіло реагує хворобами печінки.

Порада психолога: потрібно розібратися в собі і зі своїми страхами, тоді Ваше самопочуття може суттєво покращитися. Постарайтеся бути більш поблажливими до людей – всі мають право на помилки, не накручуйте себе.

Дерево 6

Якщо Ви обрали малюнок з шостим деревом, то Ваше життя – це постійний стрес. Вам здається що проблеми сипляться на Вас як із мішка, що Ви навіть не маєте змоги прийти до тями. Такий стан викликає дратівливість, гнів і невдоволення просто на рівному місці, без очевидної причини.

У фізичному плані тіло реагує на це висипами та забудькуватістю.

Порада психолога: Ваше тіло потребує перепочинку. Давайте вихід своїм емоціям, але якщо їх стає занадто багато, спробуйте направити свою енергію в інше русло, зайнявшись східними єдиноборствами, боксом або іншими видами спорту. Будь-яка фізична активність піде Вам на користь і допоможе позбутися такого стану.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст