ГоловнаПсихологіяОзнаки, що чоловік не хоче одружуватися, які змушують задуматися

Жінка, яка хоче мати стабільне життя, мріє про шлюб з коханою людиною, особливо, якщо стосунки тривають довгий час. Психологи назвали ознаки, які вказують на те, що чоловік не хоче та не планує одружуватися.

Коли слід задуматися чи планує чоловік брати шлюб з вами?

Якщо ви та жінка, яка хоче вийти заміж, ви, напевно, задавалися питанням, чи збирається ваш давній хлопець зробити пропозицію. Адже багато жінок роками живуть, очікуючи пропозицію руки та серця.  Звичайно, в сучасному світі інститут шлюбу вже не такий необхідний, але ж ми все одно, маючи велике кохання, хочемо мати й сталі стосунки й перед законом. Тривале очікування пропозиції руки та серця засмучує жінку. Тому що це означає, що ви потенційно можете втратити чоловіка або хлопця, який вам дорогий. Й при цьому досить дратує думка про роки, які ви змарнували з тим,  хто не задумується про серйозне спільне майбутнє.

Якщо ви не хочете, щоб це трапилося з вами, варто ознайомитися з цими очевидними ознаками того, що ваш чоловік (хлопець) не хоче одружуватися.

Разом з тим слід пам’ятати, що ці ознаки не слід застосовувати, якщо ви зустрічаєтеся пару місяців – це тільки початок розвитку стосунків у парі. Але, якщо ви зустрічаєтеся чи, більше того, живите разом рік та більше, варто задуматися над своїм майбутнім. І, хоча, розставання може бути складним, але, якщо ви мрієте про інше майбутнє, слід зробити цей крок. Але перед цим все добре зважити, адже таке рішення може бути незворотним.

Які ознаки вказують на те, що чоловік не хоче одружуватися

Нижче наведено певні знаки, які попереджають жінку, що чоловік (хлопець) не планує брати шлюб

Чоловік уникає відвідувати весілля

Якщо в чоловіка не має застереження щодо одруження, він безперечно стане набагато охочіше відвідувати весілля і захоче, щоб ви пішли з ним або він пішов з вами. Якщо ваш чоловік ненавидить ходити на весілля інших людей, це досить показова ознака того, що він не готовий до свого власного одруження.

Чоловік не говорить про одруження

Якщо ви порушуєте тему шлюбу, а він змінює тему якнайшвидше, він не планує шлюб, принаймні взагалі не думає про весілля. Якщо у нього є відраза до всього, що пов’язане з весіллям, то таким чином він дає вам зрозуміти, що шлюб, ймовірно, не входить до його планів на майбутнє. Психологи рекомендують звернути увагу ще на важливий момент в поведінці вашого обранця: ставлення до дітей. Тобто, коли ви з іншими людьми й порушуєтеся тема шлюбу або дітей, зверніть увагу на те, як реагує ваш чоловік. Чи швидко він змінює тему (погано) чи каже щось на кшталт «коли я вийду одружуся…» (добре).

Планування спільного життя

Якщо ваш хлопець планує тільки на найближчу або короткострокову перспективу, шлюб, швидше за все, не є пріоритетом. Можливо, він завжди готовий призначити побачення цього тижня або у вихідні, але рідко замислюється про далеке майбутнє. Якщо він не наважується будувати плани на шість місяців, ваше спільне майбутнє може бути невизначеним.

Він вигадує виправдання

Чоловіки – прості істоти. Коли вони чогось захочуть, ти дізнаєшся. Якщо вони постійно виправдовуються щодо шлюбу чи майбутнього, настав час зрозуміти, що щось негаразд. Якщо він занадто зайнятий і перебуває в стресі, щоб говорити про це, або у нього занадто багато справ, щоб зосередитися на купівлі кільця, ваше спільне майбутнє не виглядає таким райдужним. Будь-яке виправдання – це недобре. Якщо ваш хлопець звинувачує у відсутності інтересу до шлюбу роботу чи сім’ю, він не так хоче йти під вінець, як ви.

Він каже, що задоволений тим, як йдуть справи

Простіше кажучи, якщо ваш чоловік говорить вам, що він задоволений тим, як справи, або не хоче руйнувати ваші особливі відносини, він не збирається переводити ваші відносини на новий рівень.

Йому подобається жити минулим – це ознаки, що чоловік не хоче одружуватися

Зверніть увагу на те, про що любить згадувати ваш хлопець. Він згадує, якою чудовою була ваша остання відпустка? Чи він постійно і з тугою розповідає історії про свої студентські роки? Якщо йому подобається розповідати про свої «весняні канікули 2004 року» або згадувати, як часто він сумує за вечірні зустрічі з друзями, ймовірно, він ще недостатньо зрілий, щоб одружитися.

Його не цікавить ваше майбутнє

Коли ви ділитеся планами й думками про своє майбутнє, і здається, що він зовсім не зацікавлений у тому, що ви запланували. Це може означати, що йому байдуже ваше майбутнє, тому що він не планує бути поруч і він не має наміру будувати спільне життя.

З ким проводить час?

Ваш хлопець вважає за краще тусуватися з іншими самотніми чоловіками. Варто задати собі питання: друзі вашого чоловіка в основному одружені чи здебільшого самотні? Якщо він хоче оточити себе тільки щасливими неодруженими, а не мати здорову суміш самотніх та одружених друзів, він не поспішає переходити до наступного кроку.

Ознаки, що чоловік не хоче одружуватися: він не згадав про створення сім’ї.

У чоловіків не цокає «психологічний» годинник, як у жінок. І більшість чоловіків не жадають дітей так, як деякі жінки. Для чоловіка створення сім’ї – це природна річ, яка станеться, коли ви одружитеся. Однак, якщо він не хоче обговорювати питання про сім’ю, можливо, він не готовий брати шлюб.

Якщо ваш чоловік робить щось із цього, він не зацікавлений у шлюбі. Ці ознаки слід взяти до уваги, але, плануючи якісь кроки, слід зважувати всі обставини.

Любовні стосунки у парі можуть розвиватися за різними сценаріями

Ознаки того, що чоловік не хоче інтимних стосунків

Ви не можете копіювати текст