ГоловнаПсихологіяЕмпати мають надзвичайну силу

Емпати мають надзвичайну силу

Здатність емпатів співпереживати і любити робить життя навколишніх людей кращим. Емпати мають надзвичайну силу, про яку багато з них навіть не знають. Безумовно, відчувати чужий біль у сучасному світі надто важко. Але ж в цьому є й унікальні переваги. Езотериви виділили 4 сили, якими володіє кожний емпат.

Читання думок

Емпати вміють читати, відучувати думки оточуючих. Вони здатні зрозуміти мотивацію і бажання людей, які поряд з ними.

Емпати, як правило, розумні. Вони здатні відрізняти погане від хорошого. Завдяки цьому, емпати мають надзвичайну силу і це надає їм багато переваг у спілкуванні.

Вміння емпата усвідомлювати свої емоції і почуття

Емпати усвідомлюють не тільки свої емоції, а й почуття навколишніх людей. Завдяки цьому, розуміючи причини, емпати можуть допомагати не тільки собі, а й іншим людям.

Здатність перетворювати негатив у позитив

Розуміння що добре, а що погано, тобто вміння емпатів відрізняти негатив від позитиву дозволяє завжди знаходити хороше у будь-якій ситуації. Така сила дає змогу більш позитивно ставитися до життя.

Навички емпата діють на практиці

Вміння відчувати людей, їх мотивацію, здатність відрізняти добре від поганого – такі якості можуть стати в нагоді у професійній діяльності емпата. Такі люди можуть обрати собі професію консультанта, терапевта чи цілителя – роботу, пов’язану зі спілкуванням. Та й у повсякденному житті такі вміння допоможуть краще розуміти людей і, відповідно, вибудовувати гарні стосунки.

Емпат: які ознаки свідчать про цей дар

Тес, щоб дізнатися ви емпат чи ні

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!