ГоловнаПсихологія6 ознак того, що ваш шлюб буде міцним – думка фахівців

6 ознак того, що ваш шлюб буде міцним – думка фахівців

Закохані не планують одружуватися, щоб потім розлучитися. Проте життя вносить свої корективи та, якщо не докладати зусиль, пара може розлучитися. Фахівці з сімейної психології та з питань збереження шлюбу назвали 6 ознак того, що ваш шлюб буде міцним. Звичайно, якщо спільно намагатися робити свою сім’ю щасливою

Що може зробити шлюб міцним?

Навіть у найкращих відносинах є симптоми, які проявляються ще до одруження, але більшість пар, охоплених пристрастю, ігнорують їх. Проте думки та поради фахівців про шлюб та невеликі дошлюбні конфлікти, можуть допомогти уникнути розчарувань в майбутньому подружньому житті.

Усі шлюби проходять етапи. У всіх парах бувають конфлікти – про це слід завжди пам’ятати. І хоча ніхто не настільки легковажний, щоб ігнорувати реальність, у глибині душі більшість пар щиро вірять, що шлюб робить кохання сильнішим.

Варто прислухатися до наведених нижче думок, щоб захистити свій шлюб від розлучення, зосередившись на тому, що працює.

6 ознак того, що ваш шлюб буде міцним – думка фахівців

В наведених нижче ознаках щасливого шлюбу міститься раціональне зерно та підказка, яким же чином можна керувати своїм сімейним «човном» разом з другою половинкою, щоб він пройшов через всі життєві бурі.

Прийняття позиції другої половинки

«Це може здатися надто простим, але шлюб триває, коли пари поважають різницю один одного. Коли пари говорять нам про свої відмінності як про проблеми, а не як про катастрофи, ви знаєте, що їхній шлюб витримає. Ваш чоловік відрізняється від вас. Вони думають по-іншому, відчувають по-іншому та використовують гроші по-іншому, ніж ви. І це не зміниться.

Якщо йому подобається витрачати гроші, попрацюйте над цією рисою характеру, а не намагайтеся його змінити. Якщо їй подобається невеликий ризик, щоб збільшити ваші гроші, пристебніться та насолоджуйтесь поїздкою. Шлюб, який триває довго, визнає відмінності один одного — глибоко копає, щоб дізнатися про їхні сильні та слабкі сторони — а потім працює з ними і перестає фантазувати про зміну цієї людини».

Скотт та Бетані Палмер, «Фінансова пара», — фахівці з фінансового планування, автори та спікери, які допомагають парам вирішувати фінансові проблеми у своїх відносинах.

Кохання без обмежень

«Коли ви і ваш чоловік приймаєте і любите один одного такими, якими ви є, це хороша ознака того, що ваш шлюб буде міцним. Це означає, що ви приймаєте хороші, не дуже хороші та химерні сторони одне одного. Це також означає, що ви обоє ділитеся своїми істинними думками та почуттями, що поглиблює вашу любов”.

Джанет Онг Циммерман – засновник організації «Кохання до успішних жінок».

Прийняття минулого своєї другої половинки

Ви приймаєте його минуле, а він приймає ваше. Міцний союз будується на довірі. Майже в кожній парі за плечима може бути інше життя. Для когось це може стати випробуванням на міць стосунків. Психологи вважають, що, незалежно від того з ким був/була ваша друга половинка до того – це минуле повинно залишитися в минулому. Якщо ви прийняли людину з цим життєвим багажем, не можна дорікати цим. Натомість, ваша друга половинка змінюється разом з вами. «Ваші стосунки — це повний пакет: прощення та відпускання минулого не продаються окремо».

Клейтон Олсон – коуч з міжнародних відносин, майстер-практик НЛП та фасилітатор

Ви ставите одне одного на перше місце

«Пари знаходяться на твердій землі у своїх відносинах, коли вони здійснили перехід від «я» до «нас», оскільки їхнім першочерговим завданням є дати одне одному відчути себе у безпеці. Вони вибачаються після сварки за свою роль у конфлікті, навіть, якщо думають, що внесли лише два відсотки у проблему. Вони регулярно повідомляють іншим, що вони цінують, і їхній сексуальний зв’язок приносить задоволення».

Дебора Фокс, MSW, сімейний терапевт та сертифікований сексопатолог

Щире та відкрите спілкування

Якщо в родині ви спілкуєтесь із добротою, тоді ваш шлюб буде міцним. «Ви знаєте, що ваш шлюб буде міцним, коли ви зможете говорити на будь-які теми, навіть найскладніші, спокійніші та відкритіші. Ви ставитеся до цих розмов як до можливості дізнатися про свого партнера, а не добиватися свого. Ви приймаєте свої відмінності та визнаєте, що ви сильніші, коли працюєте в команді, ніж як окремі гравці».

Леслі Доарес – терапевт, коуч для сімейних пар

Як думають чоловіки і як думають жінки: цікаві спостереження психологів

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст