ГоловнаКрасуняМодний тренд у макіяжі Скляна шкіра (Glass skin)

Модний тренд у макіяжі Скляна шкіра (Glass skin)

Новий модний тренд «Скляна шкіра» або glass skin, все більше завойовує популярність у макіяжі. Завдяки glass skin не видно пор, почервоніння і висипів. На відміну від фарфорового покриття шкіри, вона не повинна бути матовою.

Головна умова «Скляної шкіри» – природній блиск і зволоженість. Сяяти повинні не окремі ділянки шкіри, а все обличчя. Підготовка до створення макіяжу у стилі glass skin.

Модний тренд у макіяжі Скляна шкіра (Glass skin): перший етап – очищення

Ефект glass skin досягається за рахунок ретельного очищення шкіри. Потрібно вибирати тільки якісні продукти, які прибирають жирний блиск. Хороший ефект дає застосування гідрофільної олії або пінки. Раз в тиждень проводиться пілінг. Він дозволяє згладити рельєф. В результаті цього косметичні продукти будуть лягати рівніше і рівномірніше.

Модний тренд у макіяжі Скляна шкіра (Glass skin): другий етап – зволоження

Корейська догляд через шкірою асоціюються зі зволожуючими масками. Їх потрібно використовувати не рідше 2 разів на тиждень. Фахівці рекомендують звертати увагу на гідрогелевий склад. Такі маски щільно прилягають до шкіри і краще утримують вологу. У них часто додають срібні або золоті частинки, які забезпечують додаткове сяйво.

Модний тренд у макіяжі Скляна шкіра (Glass skin): третій етап – сяюча сиворотка

Сироватки та концентрати дозволяють позбутися сухості шкіри, її тьмяного кольору і жирного блиску. Вони готуються на основі гіалуронової кислоти. Для нанесення достатньо лише кількох крапель засобу.

Перед нанесенням сироватки можна використовувати бустер, він підсилює ефективність використовуваних засобів.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст