ГоловнаКрасуняНезвичайна маска для пружності шкіри

Незвичайна маска для пружності шкіри

Маска для пружності шкіри з розчину солі допоможе позбутися прищів, очистить пори, зробить шкіру обличчя світлішою та більш рівною.

Відчуття від соляної маски в перші дні використання: може бути відчуття пощипування та сухість, а потім шкіра буде ніби розслаблятися.

Ефект від соляної маски: вирівнюється колір обличчя, шкіра стає більш щільною та пружною, менш сухою та «втомленою», очищаються пори.

Незвичайна маска для пружності шкіри: соляне вмивання

У 100 мл води потрібно розвести пів столової ложки (можна й цілу, якщо Ваша шкіра прихильно сприйме це вмивання).

Вмиваємося солоною водою і залишаємо на шкірі, НЕ витираємо – залишаємо сохнути. Після цього можна протерти шкіру обличчя кубиком льоду і промокнути рушником.

Буквально через декілька днів, ви відчуєте позитивні зміни.

Важливо: не рекомендується вмиватися, якщо у вас суха шкіра. Або ж треба слідкувати за реакцією шкіри після кожного соляного вмивання. Якщо буде подразнення чи інші ознаки погіршення стану шкіри, потрібно одразу припинити робити цю незвичайну маску.

Незвичайну маску з солі, як розчин для вмивання, можна використовувати також і для губ – наносіть на них соляний розчин і залишайте висихати. Через деякий час, ваші губи стануть теж більш пружними і матимуть більш насичений колір.

Залишком соляного розчину можна вмити руки – це також буде корисно для шкіри рук.

Незвичайна маска для пружності шкіри: цікаві факти про вплив солі

  • Сіль зміцнює судини, тому соляні вмивання будуть корисними при куперозі.
  • Сіль матиме чудовий омолоджуючий ефект.
  • Сіль має розслаблюючий вплив на м’язи обличчя.

Науковці стверджують, що сіль має подразливий ефект для шкіри. Вона викликає прилив крові та посилюючи ділення клітин епідермісу. Це прискорює регенерацію пошкодженого шару шкіри.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст