Модні стрижки 2021: натуральність, текстурування і багатошаровість

Минулий рік був складним для перукарської  індустрії. В умовах, коли можливість освіжити стрижку в будь-який момент обмежена, виник тренд на зачіски, які  виглядають натуральними і невимушеними. 2021 рік продовжує цю тенденцію на натуральність і стрижки, які не потребують постійної корекції і складного догляду. Тому, на думку провідних стилістів, модні стрижки 2021 – це зачіски, які виглядають природно і які легко підтримувати. Однак, є і нові тренди в цьому році, які, як відомо, просто добре забуті старі – чубчики і стрижки в стилі каре.

Ми наводимо 5 основних модних трендів стрижок на початок 2021 року. Беріть будь-яку ідею і використовуйте її, коли наступного разу підете до вашого перукаря.

Модні стрижки 2021:  натуральність, текстурування, багатошаровість і тренд на чубчики

Тренд 1. Багатошарові невимушені зачіски в стилі боб на середню довжину волосся

Цей тренд є особливо актуальним для короткої і середньої довжини стрижок в стилі боб – коли волосся укорочене в зоні потилиці. Обов’язкова умова – така зачіска повинна виглядати природно і невимушено – ніби волосся розтріпав порив вітру. Об’єм – ще одна обов’язкова риса такої зачіски. Ефект об’єму досягається різними техніками фарбування і створенням багатошаровості за рахунок різної довжини прядок в різних зонах стрижки. Цей стиль зачіски цікаво доповнюють модні акценти – текстуровані прямі чубчики і окремі асиметричні прядки замість чубчику.

Тренд 2. Довге хвилясте волосся з природними переходами кольору

Натуральність – головна модна риса зачісок на довге волосся в цьому році. Тому переходи кольору повинні були ледь помітними, а хвилі виглядати немов створені природною схильністю волосся до завивання. Особливо модним акцентом для таких зачісок також є прямі об’ємні хвилясті чубчики.

Тренд 3: Кучерики на будь-яку довжину волосся, які виглядають природно і створюють ефект буйної шевелюри

Ще одна надзвичайно актуальна тенденція цього року – кучерики на будь-яку довжину волосся. Чим природніше виглядають ваші кудрі, тим більше ви в тренді. Але, вибираючи такий стиль зачіски, треба брати до уваги, що він підходить не до всіх типів обличчя, тому що візуально така стрижка робить обличчя круглішим.

Тренд 4: Об’ємна стрижка в стилі піксі боб на коротке волосся.

Стрижка в стилі піксі боб – універсальна, мода на неї практично не змінюється останнє десятиліття. Цей стиль зачіски підходить для любого віку і для багатьох типів обличчя. Цього року модний акцент піксі боб  – прямі багатошарові чубчики  і асиметричні чубчики скошеної форми.  Також в моді окремі асиметричні прядки замість об’ємного чубчика. Довжина піксі боб актуальна як дуже коротка, так і подовжена.

Тренд 5. Каре з відкритими ключицями і модні стрижки в стилі Мії Волес на середню довжину

Модна довжина такої зачіски від підборіддя, але при цьому волосся повинні не доходити до ключиць, залишаючи їх відкритими. Модне в цьому році каре може бути гладким чи з кінчиками, що закручуються. Стилісти особливо акцентують увагу на поверненні моди на стрижку в стилі героїні фільму «Кримінальне чтиво» Мії Волес.

Модні стрижки в 2021 році доповнюють шпильки для волосся

До основних трендів додаємо ще один модний акцент на еко-шпильки для волосся. Шпильки дозволяють притримати не тільки довге волосся, а і волосся різної довжини з ефектом об’єму. Модними в 2021 році є шпильки природної тематики – листя, квіти, небесні світила.

Щоб слідувати модним тенденціям, додайте до актуальної в цьому році зачіски модний в 2021 році манікюр

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст