ГоловнаЕзотерика і магіяЗагадані в новорічну ніч бажання обов'язково здійсняться, якщо знати як загадати

Загадані в новорічну ніч бажання обов’язково здійсняться, якщо знати як загадати

Як загадати бажання на Новий рік, щоб загадане збулось? На це питання існує проста відповідь: потрібно вірити у свою мрію і знати, як правильно загадати. А ще – провести новорічний ритуал на здійснення бажання. Прийнято вважати, що загадані бажання в новорічну ніч, обов’язково здійсняться, якщо знати як правильно загадати. Адже новорічна ніч – це казковий час, коли відбувається чаклунство. Тому що рівно опівночі, в момент, коли Старий рік передає права Новому, відкриваються небеса і Всесвіт готовий почути бажання людини і зробить все, щоб вони збулися.

Як правильно загадати бажання на Новий рік, щоб воно здійснилося

  1. Щоб Всесвіт у коротку мить відкриття небес почув про ваше бажання, важливо правильно донести до нього про свою мрію. Тому важливо слідувати простим правилам, як правильно формулювати своє бажання, щоб здійснилось те, про що мріяли.
  2. Не можна загадувати, використовуючи минулий час. Новорічний ритуал вимагає використовувати тільки теперішній час. Наприклад, категорично не можна загадувати: «Я хочу щоб в мене булА гарна зарплатня». Використовуючи слово «була», ви зачиняєте двері у космос. Тому що вищі сили скажуть: «Так в тебе булА гарна зарплатня». Щоб втілити бажання із зростанням зарплати, можна сформулювати своє бажання таким, наприклад, чином: «Я дякую за мої статки, які ростуть щодня».
  3. Загадуємо бажання тільки у теперішньому часі!
  4. Заборонено використовувати негативні твердження. На кшталт: «щоб там не було», «за всяку ціну». Тому що Всесвіт може виконати бажання зовсім не так, як ви собі уявили. Наприклад, якщо написати: «За всяку ціну хочу схуднути», Всесвіт може наслати хворобу, через яку ви втратите вагу, але й втратите здоров’я. Загадуючи бажання використовуємо тільки позитивні твердження!
  5. Слід пам’ятати, що ми просимо Всесвіт здійснити бажання, а не наказуємо. Тому не слід використовувати слово «повинен, повинно». Неправильне формулювання «Моє бажання повинно здійснитися вже весною». Ми просимо Всесвіт здійснити бажання.
  6. Не можна використовувати у формулюванні частку «не». Тобто для побажання здоров’я, необхідно говорити: «Я хочу бути здоровим». Неправильно загадувати: «Я хочу не хворіти».
  7. Важливо намагатися чітко уявити, що ви хочете попросити. Наприклад, не просто «я хочу нову квартиру», а можна більш чітко і недвозначно: «У цьому році ми облаштовуємо наше нове житло». Ідеально, якщо ви уявляєте, яким ви хочете бачити це нове житло.
  8. Одна з головних вимог до формулювання бажання – не можна бажати комусь зла і невдачі. Тому що такі бажання можуть бумерангом повернутися до вас.

Отже, виходячи з вищезазначеного, якщо виконувати ці прості правила, то ваше бажання здійсниться! Звичайно, за умови, що ви всім серцем бажаєте здійснення бажання.

Існує думка, що бажання можна загадувати не лише в головну новорічну ніч, а ще й на Старий Новий рік. Тобто в ніч з 13 на 14 січня. Принаймні, ви можете спробувати ще один час і попросити щось у вищих сил для себе і для своїх близьких. Але, щоб здійснилось задумане, пам’ятаємо як правильно загадати бажання на новий рік.

Ритуали на Новий рік, щоб бажання збулось

Як загадати бажання в новорічну ніч, щоб здійснилось те, що загадали
Щоб збулось бажаня, загадане на Новий рік, не забудьте його правильно загадати

Всі знають класичний варіант загадувати бажання з фужером ігристого вина (шампанського). Він дуже простий, але ми нагадаємо. Крім цього способу існують й інші. Деякі з них можуть видатися вам нелогічними і дивними, але від цього вони не стають менше дієвими. Адже новорічна ніч – це час чаклунства і казкових подій.

Бокал шампанського

За кілька хвилин до настання Нового року, на невеличкому клаптику паперу потрібно записати своє бажання, скориставшись правилами, про які ми розповіли вище. Написавши бажання, папірець потрібно спалити, а попіл – висипати у бокал з шампанським. Рівно опівночі випиваємо вино з розчиненим попелом. Важливо встигнути випити все до краплі, поки на годиннику не настало 00-01. Вважається, що таке бажання здійсниться протягом прийдешнього року. Замість вина можна налити сік, узвар тощо

Новорічний ритуал «Золотий талісман»

Цей ритуал на здійснення бажання дуже подібний до ритуалу з шампанським. Для його проведення потрібно взяти золоту прикрасу, або монетку жовтого кольору. З першим ударом годинника цю золоту річ потрібна зажати в долоні і загадати бажання. Потім покласти у бокал з шампанським і випити. Важливо встигнути все зробити, поки годинник відбиває свій новорічний час. Потім ця річ стен як золотий талісман на удачу для вас – носіть її постійно з собою, щоб здійснилось бажання.

Ритуал на свічку, щоб здійснилося бажання

Дуже прости і легкий спосіб попросити щось у Всесвіту. Для цього беремо звичайну невелику свічку, рівно опівночі в Новий рік запалюємо і ставимо на новорічний стіл. Коли запалюємо, подумки проговорюємо наше бажання. Тому підготуйтесь заздалегідь і вивчіть текст, щоб не збитися. Якщо свічка буде горіти і не згасне до кінця вашого святкування, це означає, що загадане бажання здійсниться.

Як загадати бажання  на Новий рік на залучення грошей: новорічний ритуал з купюрою

В новорічну ніч на ніжку бокалу, з якого ви будете пити святковий напій опівночі, треба накрутити купюру великого номіналу. Наприклад, можна взяти купюру у 500 гривень. Після того, як ви вип’єте перший келих шампанського, цю купюру потрібно сховати в гаманець. Вона стане для вас грошовим талісманом на весь прийдешній рік. Цією купюрою протягом року не можна оплачувати покупку чи розмінювати – вона завжди повинна недоторканою лежати у вашому гаманці.

Цікавий новорічний ритуал на здійснення бажання в новорічну ніч з гілкою ялинки

Якщо ви для святкування Нового року становили натуральну ялинку, тоді можна провести давній ритуал. У новорічну ніч потрібно вибрати найкрасивішу гілочку. Коли нікого не буде поряд (це важливо!), треба прошепотіти цій гілочці своє новорічне бажання. Вранці цю гілочку треба зрізати і поставити у склянку з водою. Через 3 дні слід порахувати – скільки голок осипалося. Якщо впала парна кількість голок, тоді бажання здійсниться найближчим часом. Якщо впало непарна кількість голок, тоді вам доведеться трохи почекати.

Щоб збулося бажання, можна загадати його з ялинковою прикрасою

Напередодні Нового року потрібно придбати гарну новорічну кулю з скла. На папірці записуємо бажання і опускаємо його в новорічну іграшку. Зробити це легко, наприклад, як показано у прикладі з ялинковою іграшкою з передбаченням. Папірець з своїм новорічним бажанням скручуємо і кладемо в середину іграшки. Потім цю іграшку вішаємо на ялинку. Кожен день, поки лісова красуня знаходиться у вас дома, треба тримати цю іграшку по кілька хвилин. Коли святкування скінчаться, цю ялинкову іграшку потрібно сховати в потаємне місце. Вона повинна там бути, поки бажання не здійсниться. Бажано покласти окремо від інших новорічних прикрас. Можна пошити мішечок для зберігання. Ні в якому разі не можна допустити, щоб ця чарівна іграшка розбилася.

Як правильно загадати бажання за допомогою записок, щоб здійснилось омріяне

Бувають ситуації, коли у нас накопичується кілька бажань і ми не можемо робити вибір. Адже в новорічну ніч ми, зазвичай, встигаємо загадати одне бажання. Тоді можна покластися на долю. На окремих папірцях пишемо бажання – по одному бажання на один папірець. Папірці скрутіть, перемішайте і покладіть під подушку. Наступного ранку, не встаючи з ліжка, засуньте руку і витягніть перший-ліпший згорток. Написана на ньому фраза збудиться найближчим часом.

Загадані бажання в новорічну ніч обов’язково здійсняться, якщо зробити це за допомогою малюнка

До початку святкування Нового року, потрібно залишитися на самоті і намалювати те, про що ви мрієте. І не треба боятися, що ви не вмієте гарно малювати. Тому що тут головне, щоб ви знали, що саме символізує ваш малюнок. Коли ви будете малювати, треба зосередитися і уявляти, що станеться, коли ваша мрія здійсниться. Уявіть, які почуття будуть у вас. Малюнок треба загорнути в рулон і повісити на ялинку. Можна покласти малюнок у красиву торбинку і також повісити її на ялинку. Якщо правильно загадати бажання, воно обов’язково збудеться.

Цікавий новорічний ритуал, щоб заглянути у майбутнє: кісточка мандаринки

Традиційно на новорічному столі в нас є мандарини. Ці пахучі і яскраві фрукти можна використати, щоб дізнатися чи стане дівчина мамою у прийдешньому році. Для цього дівчині треба самостійно почистити мандаринку від шкірки і всю з’їсти. Якщо у фрукті кісточки не було, то, скоріше за все, у цьому році на вагітність краще не розраховувати. А ось, якщо кісточка попалася, випльовувати і викидати її не можна ні в якому разі – треба проковтнути. Вважається, що з кісточкою від мандаринки шанс завагітніти цього року значно зростає.

Смачний ритуал з виноградом

Якщо на вашому святковому столі присутній виноград, ви можете провести ритуал. Потрібно рівно опівночі з’їсти дванадцять виноградинок. І встигнути це зробити до настання останньої секунди першої хвилини нового року. Навіть. якщо ваше бажання не здійсниться зате ви поласуєте смачною ягодою.

Новорічний ритуал для компанії друзів, щоб здійснилось бажання на Новий рік

Цей ритуал дуже цікавий особливо, якщо ви проводите новорічну ніч у компанії друзів. Це не тільки допоможе здійснитися мрії, а ще й розважить вас і ваших друзів. Отже, до того, як прийдуть гості, потрібно вирізати з паперу новорічні сніжинки у кількості, скільки прийде гостей. Коли всі зберуться, а це, зазвичай, відбувається за кілька годин до Нового року, запропонуйте всім написати своє бажання. Важливо, щоб воно збулося, кожен повинен самостійно написати і нікому не розповідати.

Поясніть своїм друзям основні правила, як правильно загадати бажання, щоб воно збулося. І ви самі також повинні написати своє заповітне бажання. Коли годинник почне відлік останньої хвилини року, всі гуртом виходять на балкон і запускають сніжинки вниз. Вони будуть опускатися до землі і створювати хуртовину новорічних бажань.

Новорічний ритуал «Незнайомець» проводимо, щоб збулось задумане

Цей ритуал можна проводити лише у тому випадку, якщо в компанії буде присутній гість, з яким ви не були знайомі раніше. Коли буде йти остання хвилина року, загадуючи своє бажання, потрібно просто взяти за руку незнайомця (незнайомку).

Цікавий новорічний ритуал «Торбинка бажань» допоможе, щоб здійснилось те, про що ви мріяли

Уже класний ритуал, який поєднує різних людей. Він спрямований на залучення багатства і добробуту. Щоб його провести, потрібно взяти красивий мішок чи просто поліетиленовий пакет. Тули ми складаємо різні смаколики: печиво, цукерку, мандаринка, сухофрукт тощо. Кількість їх повинна відповідати року. Тобто на прийдешній 2021, потрібно покласти 21 смачний предмет. Опівночі, в момент настання Нового року, ви подумки загадуєте бажання, а потім треба вийти на вулицю і роздати мішечки тим, кого зустрінете. Щоб здійснилось загадане, щиро побажайте незнайомцям всіх благ.

Зважаючи, що не завжди є можливість вийти на вулицю, такі мішечки можна роздати всі своїм гостям з побажанням всього найкращого. І, якщо вони так само щиру в душі будуть бажати вам щастя, тоді ваше бажання точно збудеться.

Як загадати бажання на новий рік на вулиці в компанії друзів

Як правильно загадати бажання на новий рік, щоб збулося задумане і провести новорічний ритуал на вулиці
Загадані бажання на новий рік в компанії друзів обов’язково здійсняться

Такий варіант загадувати бажання особливо підходить, якщо у вас приватний будинок або у вас в новорічну ніч зібралась компанія друзів. Але щоб збулось те, про що ви попросите, треба продумати слова.

Відправляємо бажання у Всесвіт з ліхтариком

Потрібно заздалегідь купити китайські ліхтарики, по кількості гостей. Якщо ви будете робити на самоті, тоді тільки один – для себе. На папірці пишемо бажання і прикріпляємо в середині ліхтарика (біля місця зі свічкою підігріву). Рівно опівночі запускаємо ліхтарик в небо і віддаємо свою мрію на волю вищих сил.

Дуже простий і веселий новорічний ритуал загадати бажання

В компанії друзів виходимо на вулиці. Рівно опівночі гучно і весело викрикуємо бажання до самих зірок. При такому підході до загадування, потрібно зважити, чи хочете ви щоб хтось почув про вашу мрію.

Феєрверк віднесе вашу мрію прямо у Всесвіт

На маленькому клаптику паперу треба написати своє бажання і прикріпити його до феєрверку. Обов’язково запустіть його в новорічну ніч.

Як енергетично підсилити бажання, щоб здійснилось все, що задумано

Існують правила фен шуй, які допоможуть підсилити енергію вашої мрії, щоб вона долинула до вищих сил. Для цього, при написанні свого новорічного бажання, потрібно використовувати папірці відповідного кольору.

Червоний колір символізує здоров’я і пристрасть. Тому, якщо у вас бажання на ці теми, краще їх написати саме на червоному клаптику паперу.

Рожевий уособлює кохання. Романтику мрії краще записувати на рожевому папері. Цей колір має м’якші вібрації, ніж червоний.

Синій і зелений кольори символізують гроші і роботу. Вони відповідальні за стабільність, інтуїцію і перспективність. Тому правильно загадати бажання на цю тему краще на папірцях синього або зеленого кольору.

Помаранчевий і жовтий відтінки – це соціалізація, кар’єрне зростання. Тому, якщо у вас бажання на Новий рік про нову роботу або інші ділові перспективи, тоді слід писати свої мрії на аркушах цих кольорів. Жовтий і помаранчевий  опікуються темами талантів і соціальних зв’язків.

Фіолетовий і блакитний – наближені до духовної тематики, езотерики. Вони відповідають за самовдосконалення, особисте зростання. Це кольори духовності.

Узагальнюючи, можна сказати, що існує багато способів зробити так, щоб загадані бажання в новорічну ніч обов’язково здійсняться. Думаючи про свою мрію, треба бути на позитиві. Щоб збулось те, що ви загадали, не розказуйте нікому про зміст. Інакше новорічний ритуал втратить свою магічну силу і мрія може не здійснитися. Головне, що принесе такий ритуал – це можливість подумати про свої найзаповітніші мрії, зрозуміти, що для вас саме важливе. І весело та цікаво провести час з близькими людьми.

Щасливого Нового року і здійснення бажань!

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст