ГоловнаЕзотерика і магіяЗаговори і ритуали від боргів перед Новим роком

Заговори і ритуали від боргів перед Новим роком

Народні прикмети кажуть, що у Новий рік не можна заходити з боргами, інакше вони будуть збільшуватися і принесуть безліч проблем. Саме тому заговори і ритуали допоможуть позбутися від боргів перед Новим роком. Ці процедури побутової магії потрібно встигнути зробити до 31 грудня.

Ритуали від боргів і кредитів перед Новим роком

Прийдешній 2021 рік знаходиться під покровительством тотемної тварини року – Білого Металевого Бика. Тому, для проведення ритуалу для позбавлення від боргів, варто використовувати допоміжні матеріали білого кольору.

Для проведення цього ритуалу потрібно взяти свічку білого кольору і Ваш гаманець. Цей ритуал потрібно проводити ввечері, коли Ви перебуваєте на самоті. Покрокова інструкція для проведення ритуалу

 1. Потрібно сісти за стіл і поставте перед собою свічку і запаліть її лівою рукою.
 2. Потім треба взяти гаманець і вийняти все, що там є – купюри, монети, візитівки, картки.
 3. Коли будете викладати речі з гаманця, потрібно читати заговір: «Гаманець очищаю, від боргів позбавляють». Заговорюйте гаманець до тих пір, поки він не спорожніє.
 4. Коли в гаманці нічого не залишиться, потрібно покласти його відкритим і порожнім на всю ніч.
 5. Свічку потрібно загасити пальцями.
 6. Поки Ви спите, гаманець очиститься від негативної енергетики, яка заважає надходженню грошей.
 7. Вранці складіть всі речі назад і використовуйте гаманець як зазвичай.

Заговори і ритуали від боргів перед Новим роком підкаже, як створити грошовий талісман

Заговори і ритуали від боргів перед Новим роком
Як створити монету-талісман від боргів

Грошові талісмани допомагають позбутися від усього зайвого, що заважає зростання матеріальних статків. Можна створити грошовий талісман, який допоможе позбутися боргів і покращити свій фінансовий стан.

Для проведення ритуалу по створенню талісману підходить будь-яка монета. Також знадобиться біла свічка і ємність з водою. Важливо: ритуал необхідно проводити обов’язково на самоті, якщо хтось помітить, ритуал доведеться повторити.

 1. Монету потрібно кинути у ємність з водою.
 2. Потім нахиляємо запалену свічку над водою і, капаючи воском, потрібно проговорювати: «Віск в воді, гроші — в гаманці. Свічці згоріти, мені багатіти. Цур мене ».
 3. Після чого свічку потрібно загасити в цій воді.
 4. Виймаємо монетку з води і грошовий талісман готовий.
 5. Монетку-талісман покладіть в гаманець, в окремий відсік, і завжди тримайте при собі. Слідкуйте, щоб ненароком не витратити цю монетку-оберіг під час покупок.

Заговори від боргів перед Новим роком

Фахівці вважають, що побутові ритуали і заговори у передсвяткові дні, мають надзвичайну силу.

Змова 1

 1. Опівночі потрібно налити склянку води і проговорити над ним: «Геть біди, геть негоди. Геть злидні, геть борги. Зі мною успіх, зі мною удача, від проблем — порятунок, від боргів — звільнення. Сказано — виповниться ».
 2. Після цього воду потрібно виплеснути за поріг. Щоб заговір спрацював, його необхыдно читати протягом 5 днів.

Змова 2

 1. Цей заговір (змову) від боргів потрібно читати вранці до прийому їжі 5 днів поспіль. Потрібно налити в склянку свяченої води.
 2. Подумайте про наявні борги, а потім заговорюйте воду: «Вода свята, вода жива, допоможи прогодуватися та від боргів звільнитися».
 3. Трьома ковтками потрібно випити всю воду. Повторюйте цю процедуру щоранку протягом 5 днів.

Змова 3

 1. Дієвий заговір з листком паперу і ручкою. На білому папері чорною ручкою (це важливо) потрібно написати всі свої борги – кому і скільки Ви винні.
 2. Потім потрібно запалити білу свічку, підпалити папір з списком боргів.
 3. Поки папір зі списком боргів прогорає, потрібно встигнути проговорити: «Визволи від боргів, кредитів, проблем. Захисти, подай, не дай згинути, зневіритися. Не підпускай злидні, не підпускай борги. Дай сил, успіху і багатства ».
 4. Після чого попіл потрібно розвіяти у вікно.

Ритуали і заговори від боргів, можна проводити не лише перед Новим роком, а й в інший час. Щоб вони були більш дієивим, для їх проведення краще обирати дні сили і сприятливі для побутової магії дні.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами