ГоловнаЕзотерика і магіяЗаговори і ритуали від боргів перед Новим роком

Заговори і ритуали від боргів перед Новим роком

Народні прикмети кажуть, що у Новий рік не можна заходити з боргами, інакше вони будуть збільшуватися і принесуть безліч проблем. Саме тому заговори і ритуали допоможуть позбутися від боргів перед Новим роком. Ці процедури побутової магії потрібно встигнути зробити до 31 грудня.

Ритуали від боргів і кредитів перед Новим роком

Прийдешній 2022 рік знаходиться під покровительством водяного Тигра. Тому, для проведення ритуалу для позбавлення від боргів, варто використовувати допоміжні матеріали тих кольорів, які приємні тотемному покровителю.

Для проведення цього ритуалу потрібно взяти свічку білого кольору і Ваш гаманець. Цей ритуал потрібно проводити ввечері, коли Ви перебуваєте на самоті. Покрокова інструкція для проведення ритуалу

 1. Потрібно сісти за стіл і поставте перед собою свічку і запаліть її лівою рукою.
 2. Потім треба взяти гаманець і вийняти все, що там є – купюри, монети, візитівки, картки.
 3. Коли будете викладати речі з гаманця, потрібно читати заговір: «Гаманець очищаю, від боргів позбавляють». Заговорюйте гаманець до тих пір, поки він не спорожніє.
 4. Коли в гаманці нічого не залишиться, потрібно покласти його відкритим і порожнім на всю ніч.
 5. Свічку потрібно загасити пальцями.
 6. Поки Ви спите, гаманець очиститься від негативної енергетики, яка заважає надходженню грошей.
 7. Вранці складіть всі речі назад і використовуйте гаманець як зазвичай.

Заговори і ритуали від боргів перед Новим роком підкаже, як створити грошовий талісман

Заговори і ритуали від боргів перед Новим роком
Як створити монету-талісман від боргів

Грошові талісмани допомагають позбутися від усього зайвого, що заважає зростання матеріальних статків. Можна створити грошовий талісман, який допоможе позбутися боргів і покращити свій фінансовий стан.

Для проведення ритуалу по створенню талісману підходить будь-яка монета. Також знадобиться біла свічка і ємність з водою. Важливо: ритуал необхідно проводити обов’язково на самоті, якщо хтось помітить, ритуал доведеться повторити.

 1. Монету потрібно кинути у ємність з водою.
 2. Потім нахиляємо запалену свічку над водою і, капаючи воском, потрібно проговорювати: «Віск в воді, гроші – в гаманці. Свічці згоріти, мені багатіти. Цур мене ».
 3. Після чого свічку потрібно загасити в цій воді.
 4. Виймаємо монетку з води і грошовий талісман готовий.
 5. Монетку-талісман покладіть в гаманець, в окремий відсік, і завжди тримайте при собі. Слідкуйте, щоб ненароком не витратити цю монетку-оберіг під час покупок.

Заговори від боргів перед Новим роком

Фахівці вважають, що побутові ритуали і заговори у передсвяткові дні, мають надзвичайну силу.

Змова 1

 1. Опівночі потрібно налити склянку води і проговорити над ним: «Геть біди, геть негоди. Геть злидні, геть борги. Зі мною успіх, зі мною удача, від проблем – порятунок, від боргів – звільнення. Сказано – виповниться ».
 2. Після цього воду потрібно виплеснути за поріг. Щоб заговір спрацював, його необхыдно читати протягом 5 днів.

Змова 2

 1. Цей заговір (змову) від боргів потрібно читати вранці до прийому їжі 5 днів поспіль. Потрібно налити в склянку свяченої води.
 2. Подумайте про наявні борги, а потім заговорюйте воду: «Вода свята, вода жива, допоможи прогодуватися та від боргів звільнитися».
 3. Трьома ковтками потрібно випити всю воду. Повторюйте цю процедуру щоранку протягом 5 днів.

Змова 3

 1. Дієвий заговір з листком паперу і ручкою. На білому папері чорною ручкою (це важливо) потрібно написати всі свої борги – кому і скільки Ви винні.
 2. Потім потрібно запалити білу свічку, підпалити папір з списком боргів.
 3. Поки папір зі списком боргів прогорає, потрібно встигнути проговорити: «Визволи від боргів, кредитів, проблем. Захисти, подай, не дай згинути, зневіритися. Не підпускай злидні, не підпускай борги. Дай сил, успіху і багатства ».
 4. Після чого попіл потрібно розвіяти у вікно.

Ритуали і заговори від боргів, можна проводити не лише перед Новим роком, а й в інший час. Щоб вони були більш дієивим, для їх проведення краще обирати дні сили і сприятливі для побутової магії дні.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст