Як зняти псування на невдачу, ритуал від пристріту, щоб позбутися вроків й невезіння

Інколи в людини настає «чорна смуга» з невезіння й здається, що виходу нема. Езотерики рекомендують перевірити себе чи не зурочили вас. Фахівці розповіли про 2 найдієвіші способи, як зняти псування та пристріт не невдачу та як провести ритуал, щоб позбутися вроків.

Ритуал, щоб позбутися вроків й невезіння в особистому житті

Даний ритуал потрібно проводити тільки в період, коли Місяць в спадній фазі. Завантажте собі календар місячних фаз на 2024 рік й ви зможете точно визначати потрібний період

Завантажити місячний календар 2024 на кожен день року
Місячний календар 2024 на кожний день 2024
Місячний календар 2024 на кожний день. Всі фази місяця 2024 Молодик, Повня, чверті місяця

Для проведення ритуалу потрібно придбати котушку червоних ниток та купити церковну свічку.

Залишившись наодинці проводимо ритуал:

Запалюємо церковну свічку й ставимо її у свічник (склянку чи іншу ємність, щоб свічка стояла). На вказівний палець лівої руки намотуємо червону нитку з котушки й читаємо замовляння

«Від кого біль та заздрість прийшла, хай вона до того й повернеться. Ниточкою, тоненькою згортаю з себе чуже і віддаю тому, хто мені його подарував. Мені чужого не потрібне, мені моє віддайте. Ниточка за ниточкою, ковтунець* за ковтунцем, весь біль мій йде, а удача моя до мене повертається. Слово говорю, мене чують, все робиться. Як сказано, так і буде, а інакше й бути не може. Ваш камінь у ваш город, а моя сила мені йде. Амінь».

Після того, як закінчите читати замовляння, треба нитку, яку намотували на палець, спалить у полум’ї свічки. Попіл розвіяти по вітру на дворі.

*ковтунці – катишки

Як зняти псування та пристріт за допомогою солі?

Цей ритуал потрібно проводити, якщо негаразди трапляються у всієї родини, тобто на сім’ю навели псування. Фахівці вважають, що цей потужний ритуал знімає пристріт та очищає всю домівку й допомагає мешканцям позбутися наведеного негативу.

Для проведення ритуалу потрібно в магазині купити пачку солі. Коли вдома нікого не буде, проводимо ритуал (він схожий на приготування четвергової солі). Отже, нам знадобиться сіль та чавунна сковорідка

Щоб зняти псування на невдачу, треба на чавунну пательню викласти 5 столових ложок солі, запалити вогонь й обсмажувати цю сіль, читаючи замовляння:

«Смажу сіль, проганяю з дому все погане, все чуже. Хто хотів, нехай тому й повертається. Як сіль на рани тобі те, що нам забажав. А нам та сіль на лікування себе. Тебе не кляну, захищаю себе. Як сіль по кутах просиплю, так чари злі, невідомі й розвіються. Як сказано, так і буде, а інакше й бути не може».

Після цього потрібно взяти сіль з пательні (можна почекати, щоб вона трохи охолола. Або використовувати ложку) й розсипати її потроху по всіх кутках будинку, починаючи від вхідних дверей за годинниковою стрілкою. Кидаючи сіль в куток, а достатньо й дрібки цієї солі, промовляємо: «Себе і свою сім’ю лікую».

Нагадаємо, що всі ритуали варто проводити наодинці, щоб вас ніхто не відволікав. Звичайно, якщо проведення ритуалу не передбачає сторонньої допомоги

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст