Як ворожити на одну карту Таро – карта Дня? Підказки фахівців

Ворожіння на одну карту Таро – це захоплюючий і водночас корисний процес, який може надати вам цінні відповіді та спрогнозувати події у вашому житті. Підказки фахівців, як ворожити на одну карту Таро особливо в пригоді стануть для початківців. Тарологи покажуть, як читати розклад на Таро по одній карті?

Чому ворожіння на одну карту Таро – це корисний ритуал?

Ворожіння Таро, завдяки правильному підходу та відкритості до інтуїтивного сприйняття, може допомогти зрозуміти інформацію про ситуацію та знайти шлях до рішення проблем. Ворожити на одну карту Таро фахівці радять початківцям. Так ви скоріше вивчите карти й навчитеся правильно ставити запитання та читати те, що пророкують карти Таро

Професійна порада: не ставте те саме запитання знову і знову. Це не допоможе і лише призведе до плутанини. Якщо вам не подобається отримана відповідь (а це трапляється з усіма нами!), чиніть опір бажанням почати все заново та витягуйте нові картки, доки перед вами не з’явиться інший результат. (І, чесно кажучи, не буде.) Набагато вигідніший підхід — спробувати прийняти надані відповіді та зрозуміти, що інформація, яку ви отримуєте, — це просто глибше розуміння енергії вашої поточної

Тарологи кажуть, що ворожіння Таро полягає в тому, щоб доторкнутися до своєї інтуїції та довіряти тому, що з’являється.

Як ворожити на карту дня?

Ворожити на карту Дня слід зранку, правильно налаштувавшись, щоб почути свою інтуїцію через карти Таро. Проведення ритуалу ворожіння налаштовує ваш день на успіх, що дає вам відправну точку – повідомлення. Прислухайтеся до першої думки, яка спадає на вашу голову, коли ви думаєте про карту Таро, яку ви витягуєте – імовірно, це говорить ваша інтуїція

Тип ворожіння «Карта Дня»

Найпростіший розклад на Таро називається «Карта дня» й частіше за все використовується при гаданні на себе. Цей тип ворожіння карт Таро може допомогти зберігати рішучість і знати, куди спрямувати свою енергію протягом дня.

Перед початком ворожіння, слід сісти десь зручно — наприклад, на подушку або килимок для йоги — і перетасувати колоду.

Можна поставити питання, наприклад: «Що мені сьогодні потрібно знати?» Після цього деякі люди люблять розкладати картки лицьовою стороною вниз у формі веселки. Інші розрізають колоду тричі після тасування, але все залежить від вас. Довіртеся своїй магії та інтуїції.

Коли будете готові, виберіть картку. Наприклад, випала карта «Колісниця». Ця підбадьорююча карта може бути ознакою сили волі, яка вам знадобиться, щоб отримати бажане.

Витягування однієї карти на день також є чудовим способом дізнатися значення кожного старшого та молодшого арканів.

Найважливішим інструментом у читанні таро є ваша інтуїція.

Як читати розклад на Таро по одній карті?

Взявши з повної колоди одну карту, проаналізуйте її. На початкових порах слід використовувати інструкцію до колоди та тлумачення арканів у прямому положенні. Важливо не забувати, що розклад «Карта Дня» дійсний 24 години, а перевернені аркани – це попередження про те, що в цей період потрібно бути пильним та обережним.

Карта масті (стихії) Чаш (Кубков) описує емоції

Масть Пентаклей (Монет) символізує матеріальні, земні цінності.

Масть Мечів (Клінков) символізує ментальну роботу.

Старші Аркани в розкладі говорять про важливість думок, слів і вчинків протягом дня та їх вплив на найближче майбутнє того, хто ворожить.

Як правильно ворожити на Таро? Поради для початківців, основні правила читання карт Таро

Масті карт Таро, стихії, що вони символізують? Що означає при читанні розкладів?

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст