ГоловнаЕзотерика і магіяКарти Таро підкажуть чи збудеться бажання

Карти Таро підкажуть чи збудеться бажання

Людина звертається до езотеричних наук, щоб отримати підказку та підтримку своїм діям. Один з інструментів ворожіння – це Карти Таро, які пророкують майбутнє. Існує ціла наука, як правильно трактувати аркани, що випадають в Таро. запропонований тест передбачення Таро, може дати підказку, чи готовий Всесвіт допомогти вам здійснити свою мрію

Тест передбачення на карти Таро підкажуть чи збудеться бажання

Для проходження тесту потрібно виконати кілька дій.

Бажано, щоб проводити ворожіння, коли ви будете на самоті. Рекомендується закрити очі й ретельно подумати про те, що ви хочете спитати, у карти. Після чого загадуєте бажання і треба подивитися на малюнок. Яке зображення ви оберете, те підкаже вам карта Таро.

Карти Таро підкажуть чи збудеться бажання
Обрана карта підкаже, чи здійсниться бажане

Карта Таро 1

Обраний малюнок карти Таро говорить про те, що загадане бажання обов’язково збудеться, варто лише трохи почекати. Не квапте події, все станеться у свій час.

Карта Таро 2

Даний малюнок віщує успіх у всіх починаннях. Хто обрав малюнок 2, заслужив від Всесвіту винагороду за свою працю. Ця людина отримає бажане, попри те, що доведеться багато зробити для того, щоб зірки посміхнулися вам. В майбутньому, все що загадали –  втілитися в реальність.

Карта Таро 3

Обраний малюнок вказує на те, що Всесвіт не готовий підтримати вас у ваших бажаннях. Можливо, ви забажали щось нездійсненного, що без великих зусиль не може втілити в реальність. Карта Таро радить добре обдумати свої бажання перш ніж знову його згадувати. Існує ймовірність, що ви вчинили неправильно і Всесвіт відмовився вам допомагати. Зорі удачі відвернулися від людини, яка обрала малюнок 3.

Карта Таро 4

Карта Таро з таким малюнком говорить про те, що людина, яка його обрала, отримає бажане, і навіть більше. Все що ви запланували й побажали, в будь-яку секунду може стати реальністю. Всесвіт щедро винагородить Вас і подарує шанс змінити свою долю.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст