Головна Езотерика і магія Карти Таро підкажуть чи збудеться бажання

Карти Таро підкажуть чи збудеться бажання

Карти Таро пророкують майбутнє. Існує ціла наука, як правильно трактувати аркани, що випадають в Таро. Але іноді прості тести дадуть підказку, чи готовий Всесвіт допомогти Вам у виконання Вашого бажання.

Для проходження тесту потрібно загадати бажання і  подивитись на малюнок. Яке зображення Ви оберете, те підкаже Вам карта Таро.

Карти Таро підкажуть чи збудеться бажання
Обрана карта підкаже, чи здійсниться бажане

Карта 1

Обраний малюнок говорить про те, що загадане бажання обов’язково збудеться, варто лише трохи почекати. Не квапте події, все станеться у свій час.

Карта 2

Даний малюнок віщує успіх у всіх починаннях. Хто обрав малюнок 2, заслужив від Всесвіту винагороду за свою працю. Ця людина отримає бажане, незважаючи на те, що доведеться багато зробити для того, щоб зірки посміхнулися Вам. В майбутньому, все що загадали –  втілитися в реальність.

Карта 3

Обраний малюнок вказує на те, що Всесвіт не готовий підтримати Вас у виконанні Вашого загаданого бажання. Можливо, Ви забажали щось нездійсненного, що без великих зусиль не може втілити в реальність. Карти Таро радять добре обдумати Ваше бажання перш ніж знову його згадувати. Існує ймовірність, що Ви вчинили неправильно і Всесвіт відмовився Вам допомагати. Зорі удачі відвернулися від людини, яка обрала малюнок 3.

Карта 4

Обраний малюнок говорить про те, що людина, яка його обрала, отримає бажане, і навіть більше. Все що Ви запланували і побажали, в будь-яку секунду може стати реальністю. Всесвіт щедро винагородить Вас і подарує шанс змінити свою долю.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами