ГоловнаЕзотерика і магіяЯк тасувати карти Таро: 3 способи перетасувати колоду

Ці корисні поради стануть в пригоді для початківців у ворожінні на картах Таро. Перед початком ворожіння слід очистити приміщення від негативу та правильно підготуватися. 3 способи перетасувати карти Таро відкрили фахівці. Тож як тасувати карти Таро?

Як очистити приміщення від негативу перед ворожінням на картах Таро?

Всі фахівці в сфері Таро рекомендують перед початком ворожіння, правильно налаштуватися. Адже від цього багато в чому залежить те, які поради даватиме розклад. Щоб він був максимально зрозумілим в читанні та справді дієвим, слід звільнитися від сторонніх думок, зосередившись на тому, що ви питаєте у карт. Але перед цим важливо очистити від негативу простір, в якому ви будете розкладати карти Таро.

Способів очищення приміщення від негативу багато, ми нагадаємо деякі з них. Самі прості способи підготувати приміщення, щоб очистити від негативу

Очищення простору за допомогою шавлії

Це дуже дієвий ритуал, який допоможе очистити приміщення. Можна використовувати шавлію чи інші сушені трави

  • сандалове дерево;
  • полин;
  • звіробій;
  • ялівець;
  • тощо.

Слід приготувати ємність, для спалювання та підставку, в яку можна закріпити траву.

Самий простий спосіб – взяти гілочку трави (чи скручену траву) та підпалити невеличкий куточок. Краще закріпити цю траву в якомусь тримачі, щоб попіл залишився цілим, наприклад, це може бути мушля чи мідна таця, чи проста фарфорова тарілочка.

Ароматичні свічки та/або аромопалички

Це простий і розповсюджений спосіб очистити домівку від негативу. Його можна застосовувати не лише перед ворожінням, але й на постійній основі, щоб енергетика вашого дому не потерпала від негативу. Крім іншого, повітря у вашій домівці буде мати приємний аромат.

Запаліть паличку або аромосвічку з улюбленим запахом. Через декілька хвилин, коли приємний аромат диму розійдеться по всьому приміщенню, можна починати ворожіння. Почати слід з тасування карт.

Як тасувати карти Таро: 3 способи перетасувати колоду

За роки існування Таро створено багато способів перетасування колоди — і всі вони дійсні та дієві. Тарологи рекомендують в першу чергу зосередитися не на механічному перетасовуванні карт, а відчути з ними єднання, їх пульсацію. Спробуйте зосередитися та відчути вагу карт у своїх руках і орієнтуйтеся на дотик і/або погляд, якщо ви тасуєте колоду з відкритими очима. Деякі тарологи тасують колоду, закривши очі, й медитують під час перетасовування. Ви повинні підібрати власний спосіб, який найбільше підходить саме вам.

3 способи перетасувати та «розрізати» колоду Таро

Перед тим, як тасувати, добре енергетично очистити колоду. Наприклад, постукавши колодою по поверхні. Очистити колоду можна провівши по ній висушеним букетиком шавлії або інших висушених трав.

Коли колода чиста і ваш намір визначений, ви можете починати тасувати.

Стандартне тасування

3 способи перетасувати та «розрізати» колоду Таро

Ця техніка тасування, яка зазвичай використовується перед стандартною картковою грою, полягає в тому, що ви просто кладете колоду в одну руку та відпускаєте частину карт в іншу руку, доки вся колода не буде перерозподілена та змішана.

Перемішування

Як тасувати карти Таро: 3 способи перетасувати колоду

Цей вид тасування, на думку тарологів, підключає інтуїцію. Можна колоду «кинути» на поверхню для ворожіння, перемішати їх по колу чи в довільному порядку по поверхні, а потім зібрати в колоду. (карти лежать на столі «рубашкою» догори, а ви руками їх мішаєте по поверхні, а потім збираєте разом)

Перетасування віялом

Перетасування віялом

Інший поширений метод тасування, передбачає «розрізання» колоди навпіл і збивання кінців віялом, доки вони не переплітаються. Ви також можете пофантазувати і спробувати зробити свій варіант перетасовування колоди.

Як довго потрібно тасувати карти таро?

Фахівці підкреслюють, що Таро – це залучення інтуїції, тому насправді немає правильного і неправильного: вам може здатися, що достатньо одного вдалого перемішування. Насправді йдеться про те, щоб використати час перед тим, як витягнути карту, щоб зрозуміти, чому ви потягнулися до колоди того дня. Зробивши це, ви готові поринути у дивовижний світ 78 карт Таро, кожна з яких містить свій важливий урок.

Якщо якась карта впала чи декілька карт впали – нічого жахливого тут немає.

Ви не можете копіювати текст