ГоловнаЕзотерика і магіяКарти Таро – як ставити питання, щоб ворожити? Список запитань картам Таро,...

Карти Таро – як ставити питання, щоб ворожити? Список запитань картам Таро, приклади

Ворожіння на картах Таро потребує правильного формулювання запитання, щоб отримати підказку. Список запитань картам Таро з прикладами, допоможуть краще зрозуміти, як правильно ставити питання, щоб ворожити, використовуючи карти Таро. Ворожіння на Таро підказує шляхи реалізації наших бажань

Чому так важливо правильно ставити запитання картам Таро?

Початок ворожіння на Таро починається ще до того, як починається розклад карт і це – формулювання запитання. Від того, який запит ви відправляєте картам, залежить й відповідь – її зрозумілість та правдивість. Тарологи зазначають, що карти Таро – це в першу чергу звернення до внутрішнього стану, через який йде посил у Всесвіт. Відомо, що частина відповіді на запитання міститься вже в самому формулюванні цього питання. Психологи зазначають, що продумуючи запитання, ми залучаємо нашу підсвідомість до пошуку відповіді.

Таро не говорить вам, що станеться — воно говорить, що може статися, і, що важливіше, як ви повинні це зробити.

Читання розкладу карт Таро, який зроблено на ваш запит, підказує напрямок, шлях, який приводить до потрібного вам результату. Тобто карта може сказати, коли ви зупинилися на роздоріжжі, на що вам краще зосередити увагу. Чи, наприклад, в особистому житті ви можете спитати поради в карт Таро. Ось чому так важливо правильно ставити запитання картам Таро.

Відчуття гармонії з колодою Таро додає енергії й допомагає знайти відповіді на хвилюючі теми.

Відкриті запитання для ворожіння на картах Таро

Тарологи рекомендують ставити так звані відкриті питання. Зрозуміло, що є запитання, на які можна відповісти простим «так» або «ні», але карти Таро часто дають нам досить складні відповіді. Отримати чітке «так» чи «ні» – часто вимагає серйозного заглиблення в символіку карт, щоб зрозуміти аргументацію «так» чи «ні». Карти Таро дають нам варіативність, вони пояснювати та обмірковувати можливості.

Приклад формулювання питання до карт Таро

 • Не ставимо запитання: Чи отримаю я роботу?
 • Запитання до карт Таро: Як я можу просунутися в кар’єрі?

Карти Таро – як ставити питання, щоб ворожити? – Зосередженість на собі

Ставлячи питання під час ворожіння, слід бути зосередженим на собі. Запитання в карт Таро про когось іншого, може бути спробою контролювати те, що є неконтрольованим. І це нам не допоможе. Це стосується початківців, досвідчені Тарологи вже мають досвід розмови з картами Таро й тому можуть це робити.

 • Не питаємо: Чи має мій коханий почуття до когось?
 • Питаємо: Як Я можу зміцнити зв’язок між мною та моїм коханим?

До чого відповідальність, коли ми ставимо запитання картам Таро?

Відповідальність – це важливий аспект, складний, але він дуже допомагає нам рухатися до заповітної мети. Про відповідальність говорять і езотерики, і психологи. Якщо щось не виходить, людям притаманно звинувачувати когось, чи якісь обставини в цьому. Й частково це правда, але не завжди. Тарологи кажуть, що людина, яка читає таро (собі чи комусь іншому), несе відповідальність спрямовувати наших клієнтів (і себе) на спосіб мислення, який надає нам можливості, а не позбавляє свободи волі. Те, як ми формулюємо запитання до карт Таро, може змінити різницю між тим, чи будемо читати, що допоможе нам на шляху до самовдосконалення й еволюції, чи тим, що нам заважатиме.

 • Не питаємо в карт Таро: Чи виграю я в лотерею?
 • Запитання до карт Таро: Що я можу зробити, щоб покращити свій добробут? Що заважає мені досягти фінансового успіху і як це подолати?

Карти Таро – як ставити питання, щоб ворожити? – зосередження на сьогоденні

Ще дуже важливий аспект, який слід враховувати, коли ви думаєте, що запитати у карт Таро. Це прив’язка питання до того, що відбувається зараз, а не спрямованість питання у розмите майбутнє. Адже коли ми думаємо про майбутнє, ми повинні пам’ятати, що те, що ми робимо сьогодні, і формує це майбутнє.

Читання Таро допомагає прояснити наш вибір і дає нам розуміння, яке нам вчинити, щоб це було найкращим варіантом для нас. Так само тарологи не рекомендують ворожіння Таро, щоб запитати про те, як було в минулому, або про те, як могло бути життя, якби ми зробили інший вибір. Це речі, які ми більше не можемо змінити. Тобто сьогодення, тому що воно підґрунтя для майбутнього, а минули ми вже не в змозі змінити.

 • Не питайте: Чи правильно я вчинив?
 • Формулюємо питання: Що мені потрібно зробити прямо зараз, щоб максимально використати цю ситуацію?

Наведені нижче приклади показують підхід до формулювання запитань на ворожіння картами Таро. Працюючи з колодою, ви з часом зможете відчувати на рівні інтуїції правильність формулювання запитань.

Приклади запитань для ворожіння на картах Таро

Ці приклади формулювання та поради особливо корисні для початківців. Перед ворожінням, подумайте про те, що ви хочете запитати? Яку підтримку очікуєте? Використовуйте свою інтуїцію, щоб зрозуміти, як формулювати питання.

Загальні питання, які можна ставити картам Таро

 • Що я можу зараз змінити в цій ситуації?
 • Що мені потрібно знати зараз про себе чи цю ситуацію?
 • Що зараз найбільше перешкоджає мені?
 • Який урок мені потрібно вивчити, щоб подолати свої виклики?
 • Що зараз найбільше впливає на моє життя?
 • Які мої найбільші сильні чи слабкі сторони?
 • На чому я повинна зараз зосередитися?

Список запитань картам Таро на відносини

Любовні карти Таро також можуть дати підказки того, що може статися у вашому особистому житті. Чи покажуть можливості, які відкриває перед вами кохання

 • Що заважає мені знайти кохання?
 • Як я можу зміцнити стосунки між мною та моїм коханим?
 • Яким чином я можу найкраще подолати складнощі у своїх відносинах?
 • Що нас об’єднує у цих стосунках?

Ворожіння Таро: приклади питань до карт для сфери роботи та фінансів

Робота (Кар’єра)

 • Що допоможе мені повністю реалізувати свій потенціал?
 • Коли правильний час змінити кар’єру?
 • Що я можу зробити прямо зараз, щоб розвивати свою кар’єру?
 • Як я можу краще спілкуватися зі своїм керівництвом?

Питання до карти Таро про фінанси

 • Що зараз являється найбільшою перешкодою у фінансовій сфері?
 • Як я можу досягти матеріального успіху?

Ці приклади запитань до карт Таро на різні сфери життя підкажуть початківцям, як можна формулювати запитання. Наголошуємо, що це лише приклади, алгоритм, а самі питання ви повинні формулювати самостійно. Ви повинні уникати запитань, які залишають вас у пасивній ролі у вашому майбутньому. Важливо, щоб запитання йшли від щирого серця, ви слухали свою інтуїцію та вірили тим підказкам, що дають карти Таро.

Як правильно ворожити на Таро? Поради для початківців, основні правила читання карт

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст