ГоловнаЕзотерика і магіяРитуали для захисту домівки від негативної енергії

Ритуали для захисту домівки від негативної енергії

Кожен предмет має свою ауру. На ауру домівки впливають слова, думки, дії. ЇЇ руйнують плітки, сварки, безлад, бруд, мотлох. Існують ритуали, які спрямовані для захисту домівки від негативної енергії.

Ознаки негативної енергії

 1. Коли діти частіше капризують, безвідповідально ставляться до навчання. Часто ознакою негативної енергії в домівці стають грубощі і зухвала поведінка близьких і родичів.
 2. Якщо, перебуваючи вдома на самоті, з’являється відчуття, що в ній присутній ще хтось, це може свідчити про наявність негативного впливу зі сторони. Звертайте увагу, коли будуть лунати сторонні звуки, скрипи, іноді – протяги при всіх зачинених вікнах і дверях.
 3. Негативна енергія в домівці може спричинити те, що Вам стає важко зосередитися на якихось речах. Можливо, Ви почали відчувати безпричинну тривогу і хвилювання, з’являється безсоння.
 4. Важливою ознакою негативної енергетики в домівці може бути зміна поведінки домашніх улюбленців. Домашні тварини, які добре відчувають тонкий світ, починають несподівано дивно поводитися: ганяються за кимось невидимим чи вкладаються спати у зовсім незвичних для них місцях.
 5. Важлива ознака: якщо повертаючись додому з вулиці, раптово псується настрій, відчувається пригніченість і тугу – це свідчить про наявність негативної енергії..
 6. Безпричинно погіршується фінансовий стан. Намагання все владнати немає успіху.
 7. Квартира виглядає неохайно, навіть після проведеної в ній ретельного прибирання.
 8. Кімнатні рослини гинуть без видимої причини.
 9. Часто відбуваються безпричинні сварки і суперечки.

Ритуали для захисту домівки від негативної енергії за допомогою ароматних благовоній

Езотерики рекомендують проводити очищення домівки від негативної енергії за допомогою ароматичних паличок. Вони чудово справляються з психологічним забрудненням житла. Ароматні палички не тільки очищують домівку, а ще й думки її мешканців

Фахівці в першу чергу рекомендують палички з наступними ароматами:

 • розмарину;
 • сандалу;
 • кедру;
 • лаванди;
 • ялівцю.

Не обов’язково використовувати якийсь один тип аромату, можна їх змішувати. Щоб  цей ритуал спрацював, спалювати ароматні палички, рекомендується з відкритим вікном. Тому що разом з вітром через відкриті вікна піде і весь негатив з дому.

Ритуали для захисту домівки від негативної енергії за допомогою банки із заклинаннями

Ефективний спосіб захисту домівки від негативної енергії – створення банки із заклинаннями, яку можна зробити самостійно. Для цього потрібно взяти непрозору ємність, наприклад, банку з-під кави, і в неї скласти:

 • голки;
 • кнопки;
 • цвяхи;
 • ножиці;
 • шпильки та інші гострі предмети.

Після чого цю ємність потрібно щільно закрити і поставити на видному місці у домівці. Нікому не можна дозволяти її відкривати. Якщо хтось буде запитувати, що там, не можна розповідати. Цей амулет буде надійним захисником від пристріту і негативної енергії. Через деякий час, потрібно замінити банку, провівши ще раз цей ритуал. А використану ємність, яка вже наповнена негативною енергією, потрібно закопати у землю, щоб ніхто цього не бачив.

Ритуали для захисту домівки від негативної енергії і створення захисного амулету

Ритуал створення дієвого амулету досить простий. Головна умова ритуалу – під час створення амулету, нікого не повинно знаходитися поруч.

Потрібно взяти ключ, бажано старий – тоді амулет буде ще більш потужним До цього ключа прив’язати червону стрічку і підвісити його біля вхідних дверей. Цей амулет захищає не тільки саму домівку, але і кожного члена родини, хто тут проживає.

Всі фахівці наполягають, що не можна збирати вдома різний мотлох. Адже багато непотребу, старих і поламаних речей, створюють погану ауру, яка пронизує все навколо. Тому так важливо тримати свою домівку в чистоті, тоді затишок і щастя будуть супроводжувати всю родину.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст