ГоловнаЕзотерика і магіяРитуал на захист домівки від негативної енергії на літнє сонцестояння

Ритуал на захист домівки від негативної енергії на літнє сонцестояння

Літнє сонцестояння символізує початок літа. У 2020 році літнє сонцестояння відбувається 21 червня. Наші предки вважали цей день дуже сильним для проведення ритуалів. Для захисту домівки від негативної енергії є дієвий ритуал, тому що енергія Сонця очищає все навколо від сил пітьми.

Ритуал на захист домівки від негативної енергії на літнє сонцестояння, як підготуватися

Для проведення ритуалу в день сонцестояння, необхідно використовувати кольори Сонця – жовтий, золотистий, червоний (як на світанку). Саме такого кольору необхідно брати свічки, щоб провести ритуал.

Перед проведенням ритуалу, потрібно впевнитися, що в домівці нікого немає і ніхто не завадить.

Проведення ритуалу на захист домівки від негативної енергії в день сонцестояння

  1. Запалити свічку і за годинниковою стрілкою обходити будинок (квартиру), розпочавши від вхідних дверей. Коли коло пройдено і Ви повернулися до вхідних дверей, треба подякувати вогню за те, що він очистив це приміщення.
  2. Далі з запаленою свічкою треба обходити житло проти годинникової стрілки від вхідних дверей і промовляти свої найпотаємніші бажання. Всі ці побажання повинні бути тільки у позитивному сенсі. Тобто, не можна казати «Хочу, щоб не було сварок», а правильно буде промовляти: «Хочу, щоб у домі і сім’ї був мир і злагода».

Найкраще ці побажання заздалегідь продумати і записати на папірці. Принцип формулювання повинен бути, як і при написанні афірмацій – без застосування частки «не», тільки у позитивному форматі.

Захист домівки від негативної енергії за допомогою трав з магічною силою, ритуал створення оберега

Добре допомагає очищенню від негативу трава полин, звіробій, жимолость. Цими травами не обов’язково обкурювати житло – достатньо загорнути їх у серветку червоного кольору (з натуральних тканин) і покласти у потаємне місце.

Які ще трави з магічними властивостями можна використовувати для захисту себе і домівки – читати ТУТ

Такі нескладні ритуали допоможуть очистити домівку і захистити наших близьких від пристріту, вроків і лихого ока.

Літнє сонцестояння означає пік тривалості світлої доби. На 20 або 21 червня припадає найдовший день і найкоротша ніч. День літнього сонцестояння це особливо потужний енергетичний день року, і саме тому ритуал на захист домівки має велику силу.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст