ГоловнаЕзотерика і магіяПсування на розлуку, які ознаки та які ритуали можна провести

Заздрість до чужого щастя інколи затьмарює очі та штовхає людей на прикрі вчинки. Наведене псування на розлуку має певні ознаки, які дозволяють це виявити. Також фахівці розповіли про ритуали, які можна провести самостійно, щоб зняти це негативне наведене псування

Які ознаки того, що було пороблено – наведено псування на розлуку?

В будь-якій сім’ї час від часу виникають непорозуміння, а інколи й сварки. І це досить природно, адже всі ми різні люди. Проте, коли ситуація відходить з-під контролю, коли видимих та зрозумілих причин для конфліктів немає, тоді слід задуматися, чи не було наведено псування на вашу пару? Для цього слід проаналізувати ситуація, звернувши увагу на деякі сигнали.

Ознаки псування на розлуку

 • без видимих причин у відносинах з’явилась «прохолода»;
 • кохана людина стала шалено дратувати «на рівному місці»;
 • погляд та поведінка другої половинки різко змінилися;
 • з’явилось відчуття, що переросло у впевненість, що у вашого партнера недоліків значно більше, ніж переваг. А ви тільки зараз почали це усвідомлювати;
 • один з партнерів подружжя повністю не підтримує фізичний контакт;
 • стає нестерпно навіть бути разом в одній кімнаті;
 • агресивна поведінка в стосунках між подружжям, чого раніше не бувало;
 • перепалки завершуються не просто скандалом, а партнер переходить межу й може підняти руку на свою другу половинку.

Якщо описані вище ознаки стали присутніми у вашому житті, ще раз підкреслимо, без видимих на то причин, езотерики вважають, що висока ймовірність псування на розлуку. В такому випадку треба діяти швидко, щоб не дати шанс заздрісникам зруйнувати пару.

Ритуал зі стихіями, щоб зняти псування на розлуку

Наведене псування може бути дуже сильним і не завжди можна впоратися самостійно. Але варто спробувати, перед тим правильно підготувавшись.

Підготовка до проведення ритуалу від псування на розлуку

За 13 діб до проведення ритуалу слід почати постувати:

 • не можна вживати алкоголь;
 • не слід багато їсти;
 • з раціону слід виключити все солодке, включаючи мед, варення та цукор (різні види печива тощо);
 • не можна їсти білий хліб.

Щоранку протягом цих 13 днів підготовки, прокинувшись, треба читати молитву «Отче Наш», повернувшись на схід. Після чого слід випити склянку води і можна займатися своїми звичайними повсякденними справами.

Всі ці 13 днів підготовки не можна сваритися з коханою людино. Навіть, коли здається, що сил утриматися вже нема, слід все ж таки уникати сварок. Наприклад, вийти в інше приміщення. Або скористатися порадою психологів і, наприклад, замість слів, подумки рахувати до десяти, виконуючи дихальні вправи: глибоких різкий вдих і повільний поступовий видих повітря.

Ритуал зі стихіями від псування на розлучення

Перед проведенням ритуалу, слід подумати про місце проведення.

Вранці треба вийти в «місце стихій» – залежить від місцевості. Це може бути берег моря чи річки, або в поле, де дме сильний вітер. Слід знайти місцину, де є багато птахів – ворон. Прийшовши треба голосно тричі промовити:

«Буря на океані, на морі, вихор сильний на полі. Страждав сам Бог Спаситель наш, був із ним і Цілитель Пантелеймон. Кричали ворони, а мертві мовчали, з пари псування на себе забрали, в тих відношеннях (називаємо ваші імена). Хто моє слово захоче перебити, того ворон чорний у полі заклює. Земля в землі, вода в хмарі, Господи Боже наш, допоможи, рабам твоїм (ваші імена) поможи. Амінь.»

Ритуал проводиться три дні. Езотерики стверджують, що, якщо виконувати все правильно, ритуал швидко спрацює, і коханий звільниться від чарів. Ефективним ритуал стане, якщо в процесі вимовляння тексту (див. вище) уявляти, як ви щасливо живите з коханою людиною, як вам добре  разом. А розлучниця просто зникає із вашого життя.

Дуже важливо, якщо у вас є всі ознаки, що було псування на розлучення і ви маєте намір провести ритуал на звільнення, потрібно щиро вірити в його дієвість.

5 ознак наведеного негативу: як розпізнати псування та пристріт

Психологи назвали 5 проблем, які можуть зруйнувати подружнє життя

Ви не можете копіювати текст