ГоловнаЕзотерика і магіяПсування на сіль, підклади з солі: як розпізнати, що є підклад в...

Псування на сіль, підклади з солі: як розпізнати, що є підклад в домівці чи була наведена порча

В ситуаціях, коли все життя летить шкереберть, не всі здогадуються, що це може бути результатом наведеного негативу у вигляді підкладу чи наведеного псування (порчі). Фахівці в складних життєвих ситуаціях, радять перевірити, чи не було псування на сіль, чи не зроблено підклад з солі. Нижче наведені рекомендації, як розпізнати, чи є підклад з солі у вашій домівці, чи була наведена порча і що робити, щоб зняти псування на сіль та прибрати підклад з солі.

Як з’ясувати чи є псування на сіль

Часто людина може й не знати, що їй в домівку підкинули підклад, або на неї було наведено порчу – пристріт. При цьому може з’явитися, що щось відбувається не так – з’являються негаразди «на рівному місці», погіршується самопочуття без певних причин і не вдається встановити діагноз, псуються, здавалося б, гарні взаємини. Ці ознаки можуть свідчити, щоб на вас та/або вашу домівку було наведено негатив. Щоб знати напевно, зурочили вас чи ні, потрібні лише мінімальні знання.

Псування на сіль – це різновид так званих підкладів, коли десь за межами вашої домівки недоброзичливцем була заговорена на різні негативні установки нешкідлива на вигляд річ. Підкидається такий предмет або до самої квартири, або до її дверей.

Підкладом може бути будь-що — починаючи від клаптика тканини і закінчуючи кістками птахів. Одним із найпопулярніших підкладів є сіль. Вона може лежати в пакетику, а може бути просто розсипана біля вхідних дверей або навіть у квартирі. Небезпека такого підкладу полягає в тому, що ви можете не розпізнати його і просто змахнути сіль рукою зі столу. А цього робити в жодному разі не можна.

Якщо після відвідин якоїсь людини ви почали гірше почуватися, зіткнулися з невдачами, можливо, у вас вдома був недоброзичливець, фахівці рекомендують спробувати знайти заговорену сіль. Для цього спочатку треба перевірити килимок біля вхідних дверей – підняти його і подивитися, чи не з’явилося там щось «цікаве». Тобто таке, чому там не місце. У будь-якому випадку знайдені дивні речі не несуть нічого хорошого.

Підклади можуть мати різний характер

  • Це може бути змова на пристрасть, коли хочуть розлучити закоханих.
  • Також це може бути пристріт чи змова на хворобу, щоб жертва мучилася від поганого самопочуття.
  • Часто змови та підклади призводять до банальної невдачі та депресій.
  • Порчі-підклади діляться на всілякі підвиди, найпоширенішими з яких є магніти та вампіри.
    • Псування-магніт зазвичай випромінює якусь негативну ауру, поступово знижуючи вплив.
    • Псування-вампір – живиться енергією людини, постійно посилюючись. Її необхідно знайти у будь-якому випадку.

Отже, поради езотериків

якщо на вас несподівано «нападають» невдачі, раптові проблеми з близькими людьми, погане здоров’я, безпричинні депресії, шукайте у своїй оселі сіль або інший підклад.

Як провести ритуал, щоб зняти порчу і прибрати підклад з солі

Люди, які далекі від езотерики, часто задають питання, чому саме сіль? Відповідь проста – ця речовина чудово вбирає негатив. Саме тому з давніх-давен сіль навіть не давали взайми одне одному. Це ідеальний об’єкт змови і, як наслідок, ідеальна речовина для підкладу.

Проклясти сіль можна, навіть не вдаючись до особливих ритуалів. Досить щиро бажати зла та не боятися зворотних наслідків. Так що таке псування запросто може навести навіть недосвідчена в псуванні людина.

Якщо сіль була знайдена вдома або біля вхідних дверей, не треба панікувати, адже є дієві способи блокування пристріту з солі. Як кажуть фахівці, чіпати підклади в жодному разі не можна. У випадку із сіллю краще зібрати її за допомогою рукавичок, віника та газети. Після того, як все зібрано, разом з підкладом, треба викинути і віник, і рукавички теж.

Якщо сіль лежить у пакетику або є якоюсь іншою складною структурою, не можна ні за яких обставин її діставати. Витираючи поверхню від солі, треба брати нейтральну ганчірку, тобто це не може бути чиясь річ – стара футболка, спідниця тощо.

Псування на сіль, підклади з солі: як провести ритуал, щоб знищити підклад з солі

Після того, як підклад з солі знайдено та зібрано, його потрібно правильно знищити. Цей ритуал проводиться з використанням вогню.

Для проведення ритуалу потрібно взяти з дому чи придбати в магазині «чисту» сіль – на яку не було проведено замовляння. Подалі від домівки потрібно розвести багаття і навколо нього «намалювати» коло з солі (взяти частину), яку ви принесли з собою. Сіль – це не тільки гарний матеріал для прокляття, але і чудова захисна речовина.

Всі речі, включаючи сам підклад, треба кинути в полум’я. Якщо щось треба поворушити, зсунути, то робите це можна тільки палицею і потім її теж спалити.

Після того, як підклад і всі речі, які ним були зіпсовані, перегорить, вугілля треба присипати сіллю, яку принесли з дому. Це убезпечить вас від потенційних залишкових явищ.

Нагадаємо, що потрібно бути обережними і звертати увагу на сторонні предмети, які з’явилися в домівці або поряд. А особливо, якщо у вас є вороги чи недоброзичливці. Будь-які депресії, сварки та хвороби можуть бути причиною пристріту або підкладу, тому перевіряйте своє житло після візиту не найприємніших гостей.

Підклади, види та призначення підкладів для псування та пристріту

Як знайти підклад в домі та потім позбутися цього негативу

Підклад в домі з яйця, яку порчу наводить і як позбутися цього негативу

Що означає підклад з голкою і як його позбутися

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст