Підклад в домі з яйця, яку порчу наводить і як позбутися цього негативу

Підклади – це предмети, які таємно підкидають людині або у житло, щоб завдати шкоди. Підклади несуть порчу і негативно енергетику, що згубно впливає на конкретну людину або на всіх мешканців домівки. Іноді підклади роблять не тільки сторонні люди – колеги, конкуренти, а й навіть близькі люди і родичі. Буває підклад в домі з яйця. Фахівці розповіли на що цей підклад направлений і варіант, як позбутися цього негативу.

Підклад в домі: як магічний предмет потрапляє до адресата

У вигляді підкладу можуть подарувати річ, яку людина гарантована залишить у себе. це відкритий спосіб доставки. Іноді бувають підклади, які приховані і про які людина або мешканці домівки просто не знають. Іноді підклади роблять і на робочому місці.

Як підклад потрапляє до адресата:

  • відкритий подарунок від родичів або друзів;
  • перекидають магічний предмет – підклад через огорожу (такі підклади часто використовують у чорній магії);
  • сучасна рунічна магія.

Підклад в домі з яйця, яку порчу наводить

Дуже часто недоброзичливці використовують як підклад – звичайне куряче яйце. Маги для підкладу беруть запліднене яйце (зазвичай зі-під курки у селі). Воно може бути як свіжим, так і тухлим. Обов’язкова умова, щоб яйце не було розбити чи з тріщинами.

Через підклад у вигляді яйця на людину передають свої проблеми і хвороби, а на будинок наводять направлену порчу. Магічним чином разом з яйцем у домівку поселяють негативну темну сутність, яка буде зростати і живитися силами і енергією мешканців домівки. Таким чином знищуючи щастя і удачу в родині.

Підклад в домі з яйця, як позбутися цього негативу

Фахівці вказують, що це складне магічне втручання. Просто знайти  і спалити або винести за межі будинку підклад з яйця, не достатньо. Це не зруйнує зв’язок між магом, що навів цю порчу, і темною сутністю, яка поселилася і домівці. Скоріше за все доведеться домівку чистити за допомогою магічних ритуалів. Просте знищення яйця не убезпечить від дій темного мага.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст