ГоловнаЕзотерика і магіяПро що не можна розповідати? - 7 речей, про які не можна...

Про що не можна розповідати? – 7 речей, про які не можна нікому розповідати

Часто ми любимо ділитися чимось особливим не тільки з близькими, а й іноді з зовсім незнайомими чи малознайомими людьми. І це не дуже добре, тому що такими діями, ми можемо спровокувати Всесвіт на негативну реакцію.  Про що не можна розповідати? – 7 речей, про які не можна нікому розповідати, назвали езотерики

7 речей, про які не можна нікому розповідати

Є речі, про які не можна говорити вголос, тому що доля може відвернутися від вас або ж Всесвіт вирішить задати вам ще уроки та принесе випробування. Езотерики пояснили чому саме не можна деякі речі виголошувати скрізь

Про що не можна розповідати?

Дотримуйтеся цих простих порад і з часом ви помітите, як ваше життя зміниться на краще. Принаймні у спілкуванні буде більше позитиву

Не можна пліткувати

Багатьох з дитинства вчили, що не можна розповсюджувати плітки. Але, на жаль, не всі слідують цьому правилу. Але ж плітки – це негатив, а ми це те, про що ми говоримо чи думаємо. Навіть якщо ви почули щось погане, краще промовчати і не переказувати цю «гарячу новину» іншим. Не передавайте негативну енергію далі.

Повчання

Езотерики застерігають від повчання інших людей.  Мудрість, духовна гармонія та енергія належать лише вам. Ділитися нею варто лише тоді, коли людина дійсно потребує цього і просить сама про настанови.

Ваші недоліки – відомі тільки нам

Не слід розповідати всім про свої справжні чи уявні недоліки. Адже такими розмовами ви проявляєте слабкість, знижуєте свою самооцінку та зменшуєте свою духовну силу. Ваші недоліки – це ваша таємниця і, можливо, найближчих людей, які допомагають виправити їх.

Розмови про стосунки – табу

Не можна ділитися зі сторонніми про відносини. Це стосується дружби, кохання та навіть роботи. Езотерики вважають, що чим більше ви про них говорите, тим гірше вони стають. Мабуть, багато хто стикався з ситуацією, коли, наприклад, варто чимось похвалитися, а наступного дня чи найближчим часом ситуація змінюється з точністю до навпаки і все летить геть у прірву.

Не можна ділитися планами на майбутнє

Це дуже важливе правило – не говоріть про плани на майбутнє. Тому що це може збурити заздрісників, адже планування щасливого майбутнього має сильну енергетику, яка може вплинути на кінцевий результат. Щоб не порушити плани, не говоріть про них. А особливо злі люди можуть ще зурочити чи навести псування.

Не можна вихвалятися

Радість за свої досягнення не повинна переростати у вихваляння. Езотерики наголошують, що пишатися і вихвалятися – це дуже різні речі. Не можна надмірно зациклюватися на власному успіху. Ваші досягнення – це не причина зловтішатися та принижувати інших! Все у цьому житті може змінюватись.

Не хизуйтеся добрими справами

Добро – ліки для вашої душі. Вам не потрібно про це кричати. Усі добрі справи колись будуть винагороджені. Роблячи добро, не треба чекати на подяку, хоча, зрозуміло, що дуже хочеться. Просто треба пам’ятати, що створене вами добро множить позитивну енергію і в першу чергу – для вас самих.

Психологи також дають поради щодо соціальної поведінки, які за своєю суттю, збігаються з рекомендаціями езотериків про що не можна розповідати.

Ці правила допоможуть вам змінити життя на краще, зберегти енергію і не відвернути прихильність Всесвіту!

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст