ГоловнаЕзотерика і магіяПравило бумерангу, яким вміють користуватися 4 знаки Зодіаку, повертаючи назад заподіяне зло

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які чудово знають правило бумерангу. Завдяки властивим їм рисам характеру і магічним здібностям, все заподіяне зло вони повертають назад тим, хто намагався їм нашкодити.

Телець

Головний сенс життя для Тельця – оберігати свою родину. Представник стихії землі часто виглядає спокійним і врівноваженим. Зазвичай він не пише погроз, тому оточуючі його часто недооцінюють. Представники інших знаків зодіакального кола інколи намагаються зробити з Тельця мішень для своїх дошкульних жартів і образливих слів. Але вони не враховують правило бумерангу, яким чудово вміє користуватися Телець. Представники цього знаку Зодіаку чудово вміють і мають сили, щоб відбивати зло, яке хочуть причинити їм деякі оточуючі люди. Іноді це відбувається підсвідомо.

Інша сторона такого вміння – якщо до Тельця ставитися позитивно і душевно, тоді частина їх великодушності і турботи здатна допомагати іншим людям почуватися щасливими.

Близнюки

Люди, народжені під знаком Близнюків, вважається цікавими і оригінальними. Вони можуть бути доброзичливим і співчутливими. Одночасно з цим вони чудово вміють використовувати правило бумерангу і відбивати заподіяне їм зло. Часто Близнюки і не думають нікому заподіяти шкоду, все відбувається несподівано, мимовільно.

Близнюки, завдяки своєму ментальному впливу, можуть нав’язати свою волю, з легкістю проникають у підсвідомість людини. Спочатку вони присипають пильність кривдника, потім навіюють те, що вигідно Близнюкам.

Стрілець

Всесвіт і незримі сили опікуються знаком Стрільця. Вони ніби за руку проводять представників цього знаку через життєві труднощі і оберігають від невдач. Завдяки силі, якою наділив Всесвіт цей знак, Стрілець може відповісти і нанести шкоду своєму кривднику. При цьому Стрільці навіть не думають про помсту. Вищі сили самі відповідають, як бумеранг, на те зло, що намагалися заподіяти Стрільцю.

Водолій

Надзвичайно товариський і добрий Водолій за звичайно готов до різних життєвих ситуацій. Якщо сильно зачепити Водолія, тоді він почне акумулювати сили і відіб’є нападки і негативні емоції, спрямовані на нього лихими людьми.

Чим сильніші емоції Водолія, тим болючіше вони позначаться на кривдниках, яким одразу стане нелегко. Кармічне повернення за правилом бумерангу дуже сильне у Водолія. Всесвіт завжди допомагає вистояти цьому представнику повітряної стихії. Чим сильніше гнів і образа Водолія, тим більш руйнівним вітром це пролетить над життям їх недоброзичливців.

Ви не можете копіювати текст