ГоловнаЕзотерика і магіяОсіннє рівнодення: дата, ритуал на кохання, від бідності, на благополуччя

Осіннє рівнодення: дата, ритуал на кохання, від бідності, на благополуччя

Двічі на рік відбувається рівнодення – коли день і ніч однакові. Езотерики зазначають, що в день осіннього рівнодення енергетика простору змінюється, і в цей час можна провести ритуал на кохання, ритуал від бідності та на благополуччя – інструкція для проведення надана в цій статті.

Ритуал від бідності, який проводиться в день осіннього рівнодення 23 вересня 2022 рокуРитуал від бідності, який проводиться в день осіннього рівнодення

Набути фінансового благополуччя і забути про проблеми з грошима в день осіннього рівнодення вдасться, якщо покласти три монети під килимок, який розстелений перед вхідними дверима. По ньому обов’язково повинні пройти всі члени родини, які живуть в цьому помешканні.

Після цього монети треба взяти і покласти і різних місцях домівки, які вам здаються самими затишними. А коли будете натикатися на монетку, треба промовляти змову:

“Гроші в домівку приходять, щастя приносять”.

Осіннє рівнодення 2022: ритуал на залучення благополуччяОсіннє рівнодення: ритуал на залучення благополуччя

Для того, щоб весь рік щастя не полишало вашу родину, езотерики рекомендують скласти список своїх бід, а потім спалити його над полум’ям свічки, читаючи замовляння:

 «Нове життя починаю, з чистого аркуша білого історію свою пишу, помилок не припускаю, проблеми від себе відкидаю».

Як провести ритуал на залучення кохання в день осіннього рівнодення 23 вересня 2022?Як провести ритуал на залучення кохання в день осіннього рівнодення?

Народні традиції і езотеричні вчення кажуть, що для того, щоб бути щасливими або налагодити стосунки з партнерами, варто в день осіннього рівнодення своїми руками приготувати будь-яку випічку. Рецепти можуть бути будь-якими — головне робити це з любов’ю та під час замішування тіста читати замовляння:

«Щастя мене не залишає, взаємне кохання не згасає».

Приготовлену власноруч страву важливо з’їсти з коханою людиною, щоб ні крихти не залишилося. Тому порції випічку повинні бути невеликими. Важливо пам’ятати, що це частування тільки для вас двох, не можна пригощати їх гостей чи іншу рідню. Тому найкраще пригостити свою другу половинку смачною випічкою наодинці.

Осіннє рівнодення 2022: традиції дня осіннього рівнодення та порадиОсіннє рівнодення: традиції дня осіннього рівнодення та поради

Цього дня слід відмовитися від початку нових справ. Езотерики кажуть, що за декілька днів до і через кілька днів після осіннього рівнодення не варто розпочинати нічого нового, щоб не оступитися і не стати заручниками власної необережності.

Традиції передбачають, що на осіннє рівнодення зранку треба прийняти душ, щоб змити з себе накопичений негатив.

Цього дня можна проводити обряди та ритуали, щоб позбутися можливих наведених псування та пристріту, очиститись духовно та розпочати нову сторінку свого життя з оновленою енергетикою.

Осіннє рівнодення – це гарний час, щоб щиро покаятися та попросити прощення у всіх, кого ви образили. В день осіннього рівнодення слід забути про непорозуміння, розбіжності та сварки. Не можна думати ні про що лихе, щоб не закликати нещастя в свою домівку. Також, дуже важливо допомагати всім, хто попросить про допомогу.

В день осіннього рівнодення можна ворожити по стихіям

5 ознак наведеного негативу: як розпізнати псування та пристріт

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст