ГоловнаЕзотерика і магіяГадання на рівнодення: стихії дадуть відповіді на ваші питання

Гадання на рівнодення: стихії дадуть відповіді на ваші питання

Рівнодення – важлива астрономічна і астрологічна подія, коли ніч зрівняється з днем і ми остаточно попрощаємося з літом і будемо зустрічати осінь. Гадання на рівнодення можуть бути дуже правдивими, майже – передбачення, і стихії дадуть відповіді на питання, яке вас хвилює, тому що день осіннього рівнодення енергетично неймовірно потужний

Осіннє рівнодення – у чому його сила?

День осіннього рівнодення має надзвичайно потужну енергетику і тому гадання в цей день дуже ефективні. У чому ж сила цього дня? На це питання відповіли астрологи і езотерики. Отже

В день осіннього рівнодення 23 вересня надзвичайно активізуються інформаційні потоки, ніби Всесвіт захотів нам відкрити таємниці. На рівнодення цього року вплине і те, що напередодні буде Повня, коли висвічуються всі таємниці, відкриваються секрети і те, що довго приховувалося. Тому вплив Повні буде потужним і на осіннє рівнодення.

Небесні світила будуть налаштовані давати відповіді на питання які нас хвилюють. Щоб дізнатися відповіді, потрібно задати свої питання Всесвіту і гадання допоможуть в цьому.

Крім потужного впливу Повні, в день осіннього рівнодення буде гармонізації всіх чотирьох елементів (стихій). Повітря, Вогонь, Вода і Земля призупинять своє одвічне протистояння, щоб донести передбачення ймовірних подій. Звичайно, така гармонія стихій дає силу в день осіннього рівнодення.

Гадання на осіннє рівнодення: стихії дадуть відповіді на питання

Який би варіант гадання ви не обрали, потрібно заздалегідь підготуватися. Мається на увазі, що ви повинні ретельно продумати питання, яке по-справжньому вас хвилює. Щоб отримати відповідь від Всесвіту, потрібно чітко і зрозуміло сформулювати питання, щоб відповідь на нього була однозначна – так чи ні. Наприклад: «Чи вийду я заміж цього року?», «Я знайду нову роботу в найближчі два місяці?», «Чи куплю я будинок до весни?», «Чи допоможуть мені курси з іноземної мови отримати кращу роботу?».

Гадання на осіннє рівнодення на стихії повітря

Фахівці зазначають, що гадання на стихію повітря найпростіше. І це так. Потрібно зосередитися, подумки проговорити питання, щоб нічого не переплутати. Після чого вийти на вулицю і пошепки проговорити питання з однозначним варіантом відповіді. Вийшовши на вулицю потрібно з’ясувати, з якого боку дме вітер.

 • Якщо вітер дме зліва, то відповідь на ваше питання – «так». Якщо вітер дме з правого боку, тоді, відповідно, Всесвіт вам каже – «ні».
 • В разі, коли вітер задуває прямо в обличчя, тоді це означає, що відповідь поки отримати неможливо.
 • Якщо ж на дворі вітру взагалі немає, то це означає, що в ситуації, питання по якій ви задали питання – залежить лише від вас самих.

Як гадати на стихії вогню в день осіннього рівнодення

Перед тим, як гадати, крім формулювання питання, потрібно підготувати сухий листок, який вже злетів з дерева. Листок потрібен бути великого розміру, наприклад, кленовий.

 • Для ворожіння слід дочекатися настання ночі. Опівночі подумки проговорюємо питання і за допомогою запальнички підпалюємо сухий листок. Важливо, щоб полум’я, коли ви будете підпалювати, було по центру листка. Слідкуємо, як згорає листок
 • Якщо листок горить весь рівномірно, тоді відповідь на ваше питання – «ні».
 • В разі, коли полум’я перекидається більше на один бік листка, тоді ви отримали позитивну відповідь від небесних світил.

Гадання на осіннє рівнодення на стихії води

Це гадання більш складне і потребує певних підготовки. Заздалегідь треба знайти кілька свічок, чисту воду – джерельну або з водойми. З крану чи з пляшок вода не підходить, майте на увазі. Також нам знадобляться дзеркало і сіль.

Це гадання на водну стихію проводиться в день осіннього рівнодення після того, як сонце впаде за обрій. Ритуал проводиться в повній тиші і потрібно бути наодинці.

Як проводити ритуал

 • Виключаємо електричне світло і запалюємо кілька свічок.
 • Кладемо дзеркальце, зверху ставимо склянку.
 • У прозору склянку наливаємо воду і додаємо сіль, але не перемішуємо!
 • І в цей момент проговорюємо змову: «Вода-вода, скажи, де ” ні “, скажи, де ” так “. Скажи, де щастя, де біда ».
 • Після чого треба одразу подивитися в глиб склянки, щоб через воду побачити дзеркало.
 • Свічки треба присунути ближче до склянки і задати питання, яке вас хвилює і чекати.
 • Через деякий час через воду ви зможете побачити відповідь на ваше запитання. Не поспішайте.
 • Якщо ніякі картинки, тіні, символи ви не побачили, це вказує на те, що Всесвіт поки немає для вас відповіді. Або ж – питання було задано не коректно.

Гадання на осіннє рівнодення на стихії землі

Для цього гадання необхідно підготувати ємність з землею, наприклад, набрати на городі або придбати в магазині. Також нам знадобиться 6 листочків паперу. Заздалегідь для цього гадання потрібно продумати три питання.

 • На кожному листочку паперу пишемо по три варіанти «так» і три варіанти «ні».
 • Ці папірці жмакаємо, робимо з них невеликі кульки і складаємо їх в землю і все перемішуємо.
 • Потім читаємо замовляння: «Матінка-Земля, на питання дай відповіді. Хочу знати я всі твої секрети».
 • Далі задаємо питання, опускаємо руку в ємність і шукаємо відповіді на своє питання (ніби зачерпуємо землю з папірцями, не дивлячись на ємність).
 • Якщо опустивши руку ви не зачерпнули папірець, землю знову викладаєте в ємність і пробуємо ще раз.
 • Якщо ви витягли один папірець, тоді треба його розгорнути і подивитися, яка буде відповідь на питання.
 • Якщо ви витягли два або більше папірців, то відповідь на питання буде на тому папірці, який ви відкрили першим.
 • Папірці, які вдалося дістати, назад в землю класти не можна.
 • Ось такі гадання на рівнодення можуть стати передбаченням майбутніх подій.

Є справи, які слід владнати до настання осіннього рівнодення, щоб завершити один життєвий етап і розпочати наступний.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст