ГоловнаЕзотерика і магіяВодохреща: ворожіння на заміжжя, долю і здійснення бажання

Водохресні ворожіння відомі з давніх часів. Напередодні великого церковного свята, за повір’ями, можна заглянути у власне майбутнє і дізнатися про те, що підготувала доля і Водохреща цього року не виключення. В ніч з 18 на 19 січня кожен зможе відкрити завісу таємниці перевіреними методами: гадання на заміжжя, долю і здійснення бажання може допомогти Вам зрозуміти, що очікувати і як краще вчиняти.

Водохреща: ворожіння на заміжжя

Водохреща: гадання на заміжжя, долю і здійснення бажання
Сучасне ворожіння на судженого та на заміжжя

Ворожіння на заміжжя

На Водохреща виходять на вулицю, щоб послухати, що відбувається навколо. Якщо чутно, що лунає сміх, то заміжнє життя буде легким і безтурботним. Коли чутно суперечку – чоловік буде сварливим і скупим. Якщо чується плач, то дівчина буде лити сльози після того, як вийде заміж, а якщо чути голос дитини, то незабаром після заміжжя з’явиться новий член родини.

Гадання на судженого

У сучасному світі провести на Водохрещу ворожіння на судженого значно простіше, ніж у давні часи. Для цього вже не треба виходити у темну ніч, кидати черевичок. Фахівці надали сучасний варіант гадання на судженого: потрібно подзвонити за номером телефону, який Ви придумали, і дочекатися відповіді. Якщо відповідь: «Так», то і кохання не змусить на себе довго чекати. Звернути увагу потрібно і на голос. Якщо він жіночий, то дівчині варто задобрити майбутню свекруху, а якщо чоловічий, то після заміжжя першою дитиною буде син.

Водохреща: гадання на долю

Водохреща: ворожіння на заміжжя, долю і гадання на здійснення бажання
Що доля нам готує підкаже гадання на Водохрещу

Для цього ворожіння потрібно взяти папірці і написати на них основні моменти, які можна очікувати і які важливі для Вас. Наприклад, заміжжя і самотність, далеку дорогу і рідну домівку, фінансове благополуччя або бідність. Папірці ретельно перемішуються і кладуться під подушку зі словами: «Ранок вечора мудріше. Спати вкладаюсь, на долю покладаюсь.»

Сон обов’язково запам’ятовують і тлумачать, а після пробудження – потрібно взяти перший папірець, який потрапив під руку. Те, що на ньому написано, те і буде незабаром чекати на Вас.

Водохреща: ворожіння на здійснення бажання

Водохреща ворожіння на здійснення бажання
Загадуємо 12 бажань і дізнаємось, яке збудеться

Перед ворожінням потрібно підготувати 12 найважливіших для Вас бажань і кожне з них записати на окремому папірці. В ніч на 19 січня ці папірці потрібно розкидати по підлозі.

Закривши очі і опустившись на коліна, папірці збирають, примовляючи: «Бажання заповітне здійсниться, мрія збудеться, в дорозі не заблудиться. Який папірець захочу, такий і відкрию, від долі нічого не скрию ».

Обраний з заплющеними очима папірець кладуть окремо, а потім відкривають очі і читають, що ж із задуманого точно збудеться в прийдешньому році.

Привітання з Хрещенням Господнім для рідних і близьких

Картинки, листівки і привітання на Йордана

Ви не можете копіювати текст