ГоловнаЕзотерика і магіяНеприємні сни та кошмари: що намагається розповісти наша підсвідомість

Неприємні сни та кошмари: що намагається розповісти наша підсвідомість

З давніх-давен люди ставилися до снів як до чогось дуже важливого. Навіть зараз багато експертів у галузі езотерики та біоенергетики вважають, що просто так нам нічого не сниться, особливо погані та неприємні сни. Науковці також мають свою домку щодо нічних жахіть, які сняться людині

Наукова думка щодо неприємних снів та кошмарів

Фундаментальна наука теж вивчає сни, але не дуже просунулась у розумінні того, чому людині сняться кошмари. Одні експерти вважають, що погані сни — це спроба свідомості знайти зв’язок між нещодавньою тривожною подією та нашим життєвим досвідом. Інші вважають, що кошмари — це певна симуляція несприятливих умов, у ході яких людина має навчитися приймати правильні рішення. Це спроба свідомості підготувати нас до чогось поганого — про те, що ми переживаємо. Виходить, що це спроба нашого мозку допомогти самому собі.

Що значить сон, коли випадають зуби, за вами хтось женеться або вам сняться неприємні сни та кошмари про смерть

Езотерики, як правило, не роблять узагальнення щодо кошмарів. Вони дають тлумачення снів по конкретному типу сну – про якийсь предмет чи подію. Звичайно, трактування може відрізнятися, але не суттєво.

Ось на що можуть вказувати неприємні сни та кошмари

Коли сниться що випадають зуби

Напевно, у вас були сни, в яких ви позбавлялися одного, декількох або відразу всіх зубів. Такий сон вказує на те, що ви часто говорите щось не подумавши, а потім сильно про це шкодуєте.

Коли уві сні за вами женуться – що це означає?

Якщо за вами біжить хтось або щось вас переслідує уві сні, це означає, що настав час припинити уникати, тікати від проблем. Потрібно займатися вирішенням найважливіших життєвих завдань, а не перекладенням їх у чужі плечі.

Сон про змію та комахи це дуже неприємні сни та кошмари

Якщо у своїх снах ви бачите змій або комах, яких дуже боїтеся, то варто звернути особливу увагу на своє здоров’я. Можливо, ви шкодите собі своїми словами, діями, звичками. Більш детальне тлумачення снів про змію в залежності від того, у якому вигляді змія наснилася

Кошмарні сни про смерть

Сон про смерть завжди приносить хвилювання і псує настрій. Але не завжди слід лякатися таких  неприємних снів.

Смерть уві сні. Якщо помираєте ви самі, значить ви міняєтеся на краще або на гірший бік. Ваша свідомість трансформується, ви перебуваєте у пошуках чогось нового. Це попередження про те, що потрібно уважніше ставитися до всього, що відбувається у вашому житті.

Неприємні сни та кошмари про падіння з висоти та що означає сон, коли тонеш

Сни, про які йде мова, змушують наше серце сильно калатати, адже часто такі сни дуже реалістичні і викликають сплеск адреналіну.

Що значить сон про падіння з висоти

Ваші плани не реалізувалися, а ви розчаровані. Такі сни свідчать, що треба рухатися далі, інакше ви продовжите падати, але вже не уві сні, а в реальному житті. Ви продовжите втрачати гроші, удачу, авторитет.

Тлумачення сну, в якому ви тонете

Експерти вважають, що, якщо людина уві сні тоне, це сигнал того, що вона надто втомилася. Якщо ви бачите таке сновидіння, значить настав час відпочити, або змінити обстановку.

Ось таке тлумачення дають езотерики, коли сняться неприємні сни та кошмари. Як бачимо, більшість з цих жахіть – це наша підсвідомість підштовхує нас до прийняття певних рішень і до дій.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст