ГоловнаЕзотерика і магіяНегативну енергетику в домівці можна вичистити за допомогою рослин

Негативну енергетику в домівці можна вичистити за допомогою рослин

Причини появи негативної енергетики в домівці можуть бути зовсім різні. Чи її навіяно ззовні, чи її підсвідомо породжують самі мешканці житла. Якщо порчу навели ззовні, то треба шукати предмети і речі, яких там бути не повинно. Ще одна причина негативної енергетики в домівці – людина, що там живе, думає тільки про погане. Або в гості часто ходить хтось з лихими думками. Якщо порчу навів сильний маг, очистити її від негативної енергії, можна тільки за допомогою священика – треба освятити. Але, якщо навівання не сильне, тоді негативну енергетику в домівці можна вичистити за допомогою рослин

Негативну енергетику в домівці можна вичистити за допомогою рослин-вампірів

Існують рослини, які здатні поглинати енергетику з навколишнього простору. Їх часто називають вампірами. Існують види дерев, які вбирають в себе негативну енергетику і цим самим очищують домівку від її впливу. Щоб очистити житло можна посадити поряд з домівкою або розмістити шматочки цих рослин-вампірів у самому житлі.

Рослини-вампіри, які вбирають негативну енергетику:

 • липа
 • тополя
 • бузок
 • осика
 • черемха

З шматочків дерева можна зробити декоративні композиції, кашпо, які стануть і оберегами, і частиною інтер’єру домівки. У ці композиції можна додати букетик з жита, вівса або додати стебло чи зернятка кукурудзи – ці рослини також поглинають негативну енергетику. Такі рослинні обереги потрібно регулярно замінювати, тому що вони можуть набрати критичну кількість негативу. Заміну потрібно проводити не рідше одного рази на місяць.

Такі обереги потрібно ставити на вході у домівку та у кімнаті, де живе людина, що провокує погані думку, не вірить у себе.

Негативну енергетику в домівці можна вичистити за допомогою рослин-донорів

Крім вампірів, існують рослини-донори, які, на відміну від перших, віддають свою позитивну енергію у навколишній світ. Такі рослини варто розмістити у кімнатах, де живуть інші члени родини.

Рослини-донори:

 • рис
 • гречка
 • береза
 • сосна
 • пшениця
 • дуб
 • клен

Фахівці кажуть, що такі рослини не можна ставити одразу кілька – потрібно обрати одну рослину-донор.

Негативну енергетику в домівці можна вичистити за допомогою рослин після візитів різних людей

Якщо негатив у сім’ї проявляється після візитів людей, то після уходу таких, треба очистити домівку за допомогою цибулі. Для цього потрібно почистити цибулину і залишити її на ніч там, де гостювала людина. Цибулина поглине негативну енергетику, а з самого ранку її потрібно швидко винести подалі з дому. Ні в якому разі не можна брати цибулину голими руками, потрібно скористатися щипцями або надіти рукавички.

Ще одне важливе правило, яке допомагає не тільки позбутися негативної енергетики в домівці, а й тримати своє житло у чистоті. Потрібно регулярно мити підлогу. Деякі фахівці радять періодично робити це водою, настояною на сріблі. Не можна тримати в оселі різний мотлох, адже речі також здатні накопичувати негативну енергію.

Ритуали, щоб очистити домівку від негативної енергетики

Створення амулету для захисту оселі

Очищення від негативної енергетики за допомогою солі

Чистимо домівку від негативу апельсинами

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст