ГоловнаЕзотерика і магіяЛавровий лист це талісман у гаманці для залучення грошей

Лавровий лист це талісман у гаманці для залучення грошей

Якщо ви вірите у силу талісманів і ритуалів, які багатьом допомогли у цьому житті, тоді буде цікаво дізнатися, що лавровий лист у гаманці – це талісман для залучення грошей. Езотерики приділяють велику увагу цій рослині, вказуючи на її потужну магічну силу.

Лавровий лист, як талісман, може допомогти залучити гроші за допомогою ритуалу

Лавровий лист це талісман у гаманці для залучення грошей

У давні часи люди використовували різні засоби, щоб подолати свої фінансові проблеми. Фахівці вважають, що подолати тимчасові матеріальні складнощі, доможе талісман, який зроблено з лаврового листа, який вважається одним з найпотужнішим.

Як перетворити лавровий лист у талісман

Щоб звичайний лавровий лист перетворився на потужний грошовий талісман у вашому гаманці, слід провести ритуал. Для цього знадобляться

 • лавровий лист;
 • ефірні олії (пачулі, апельсин, базилік);
 • зелена тканина;
 • червона нитка.

Найкращий час для проведення цього ритуалу – ніч на Повню. Щоб проводити ритуал, треба усамітнитися, щоб вам ніхто не заважав і енергетика оточуючих не позначилася на силі ритуалу. Інакше він не матиме ефекту.

Як провести ритуал для залучення грошей з лавровим листом

 1. На лавровий лист треба капнути по одній краплі обраної ефірної олії – пачулі, апельсину, базиліку (ці ефірні олії мають потужну грошову енергію).
 2. Потім лавровий листок треба загорнути у зелену тканину, перев’язати червоною ниткою і залишити на ніч на підвіконні. Нагадаємо, ритуал проводиться на Повню. Тобто Повний Місяць буде ділитися енергією з вашим талісманом.
 3. Вранці заберіть лавровий лист, а тканину і червону нитку спаліть.

Як зберігати лавровий лист в гаманці, щоб залучити гроші

Лавровий лист це талісман у гаманці для залучення грошей

Після того, як лавровий лист буде заряджений, необхідно покласти його в гаманець. У цьому випадку він завжди буде притягувати до себе грошову енергію.

 1. Щоб талісман працював на повну потужність, треба крапнути в гаманець кілька крапель ефірної олії пачулі, апельсина і базиліку.
 2. Після цього слід покласти лавровий лист в гаманець.
 3. Бажано зберігати лавровий лист окремо від монет і купюр, але якщо у вас немає такої можливості, то покладіть талісман разом з купюрами.
 4. Якщо ви зберігаєте лавровий лист разом з купюрами, намагайтеся діставати гроші обережно, щоб інші люди не змогли помітити ваш талісман. Інакше він може втратити свою силу.

Якщо зовнішній вигляд вашого талісмана зіпсувався, це означає, що лавровий лист ввібрав в себе занадто багато негативної енергії і втратив свою силу. Тому треба заново провести ритуал для створення талісману з лаврового листа на залучення грошей.

Які магічні ритуали можна проводити на Повню

Магічні ритуали на Повний Місяць, щоб залучити кохання і гроші

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст