ГоловнаЕзотерика і магіяЯк очистити своє житло від негативної енергетики за допомогою солі

Методів очисти домівки від негативної енергетики досить багато. Дуже дієвий спосіб очищення – за допомогою солі. Як очистити своє житло від негативної енергії можна длізнатися з покрокової рекомендації фахівців. Про вплив негативної енергетики на житло і людей, які там проживають, свідчать певні ознаки, на які варто звертати увагу.

Як очистити своє житло від негативної енергетики за допомогою прибирання

Чистота в домівці приносить не лише естетичне задоволення, комфорт, а й допомагає позбутися певних енергетичних негативів. Зазвичай, негативна енергетика накопичується у приміщенні, крім інших чинників, ще й через бруд, мотлох, захаращеність.

Щоб очистити своє житло від негативної енергетики, в першу чергу потрібно добре прибрати. Регулярно потрібно проводити як генеральне прибирання, так і підтримання чистоти у всіх приміщеннях.

Важливо промивати всі кутки домівки, знімати павутиння, протирати пил. Підмітати і мити долівку, пилососити треба не менше, ніж раз на тиждень. За можливості ці процедури краще робити щоденно.

Корисно періодично переставляти меблі, замінювати фіранки на вікнах. Адже штори можуть бути певним оберегом і захищати від негативного енергетичного впливу.

Важливо не тримати вдома непотрібні речі. Все, чим Ви не користуєтеся, або те, що зламано і не функціонує, обов’язково потрібно викинути.

Після прибирання, можна провести обряд очищення від негативної енергії одним із зручних для Вас способів.

Як самостійно очистити своє житло від негативної енергетики за допомогою солі

Для проведення обряду очищення домівки потрібно користатися лише крупною «Морською» сіллю. Послідовність проведення ритуалу очищення від негативної енергетики за допомогою солі.

Потрібно взяти 0,5 кг морської солі і 0,5 кг рису.

До початку проведення ритуалу, обов’язково треба помити руки і вмитися, щоб змити будь-яку негативну енергію з себе.

  1. Змішуємо сіль і рис. В ідеалі при цьому у лівій руці треба держати символ захисту і зцілення –фігурку пагоди. Важливо, щоб ця фігурка була зроблена з будь-якого матеріалу, крім металу. Також важливим являється її колір, він повинен бути червоного або бордового кольору.
  2. У праву руку беремо суміш солі і рису і по годинникові стрільці обходимо своє помешкання потроху щіпками розкидаючи магічну суміш. Її треба сипати у місця, де з’єднуються долівка і стіни. Особливу увага звертайте на кути приміщення.
  3. Старайтеся обійти з цим ритуалом кожну кімнату, кожне приміщення Вашого житла. Постарайтеся уявити яким енергетично чистим і світлим стане Ваше помешкання після проведеного ритуалу, на скільки легше Вам буде перебувати там.
  4. Якщо Ви проживаєте у приватному будинку, варто ритуал провести і ззовні будинку. Робити це треба також за годинниковою стрілкою і за всіма правилами, як і в самому помешканні.
  5. Після того, як Ви обійшли все житло, треба підійти до вхідної двері, відкрити її і викинути 3 щіпки суміші за поріг входу. Після ритуалу очищення житла від негативної енергетики, тільки через добу можна буде прибрати суміш солі і рису. Важливо: прибирати потрібно руками або пилососом, але не віником.

Підмітати віником можна буде лише через 3 дні після проведення ритуалу очищення від негативної енергетики.

Ви не можете копіювати текст