ГоловнаЕзотерика і магіяАуру можна почистити простими способами

Езотерики вважають, що сучасне стрімке життя несе в собі багато негативної енергетики, яка засмічує ауру людини. Аура людини чутлива до будь-яких негативних вібрацій енергії, тому чистити ауру означає – піклуватися про своє здоров’я.

Езотерики дають 5 простих порад, як очистити ауру і створити навколо себе стабільний ментальний та емоційний фон.

  1. Зробити генеральне прибирання. Це простий, але дієвий спосіб сприятливого впливу на біополе всіх, хто живе в будинку і на приплив світлих енергій.
  2. Ауру можна розчісувати, ніби волосся. Перед цим потрібно помити руки у чистій проточній воді і витерти їх насухо чистим полотном. Пальці злегка розставлені, простір навколо себе слід розчесати, рухаючись зверху вниз.
  3. Приймайте душ. Все, що має вплив на ауру, обов’язково чіпляється і за фізичну оболонку людини. Приймайте регулярно душ або купайтеся під водоспадом. Вода повинна стікати з кожного сантиметра тіла: з голови, з рук, з тулуба, з ніг і навіть зі стоп. Все погане вода забере з собою туди, куди витекла.
  4. Очищення свідомості і вигнання негативної енергетики з навколишнього простору можливе за допомогою здорових органічних ароматів. Для цього слід просто окурювати кімнату травами, спеціальними паличками. Для окурювання житла можна використовувати лаванду, зубрівку, лавровим листом і іншими рослинами.
  5. Очищення аури за допомогою пір’я. Це не такий розповсюджений спосіб, але досить дієвий. Пір’я здатні зруйнувати весь негатив і очистити від нього ауру. Знадобиться перо або мітелка з пір’я. «Підмести» слід навколо себе. Починаючи зі ступень і вище до маківки голови. Де самостійно впоратися не виходить (спина, наприклад), можна попросити допомогти подругу.

Ви не можете копіювати текст