ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку схильні до повноти

Знаки зодіаку схильні до повноти

На думку астрологів, є знаки Зодіаку, які схильні до повноти більше, ніж інші представники зодіакального кола. Саме тому їм потрібно уважно стежити за своїм харчування і не забувати про фізичні навантаження у будь-якій підходящій формі.

Знаки зодіаку схильні до повноти більше, ніж інші

Астрологи назвали представників п’яти знаків Зодіаку, для яких зайва вага може стати проблемою

Телець

Більшість представників цього знаку Зодіаку дуже полюбляють смачненьке, вони часто під’їдають «на ходу». Дуже не помітно Телець починає харчуватися фастфудом, на суху, що позначається в зайвих кілограмах і погіршує самопочуття. Крім любові до калорійної їжі – випічки, смажених страв, схильні до повноти представники Тельця не дуже люблять рухатися. Відсутність фізичного навантаження також додає зовсім непотрібні кілограмах на боках.

Корисні продукти і дієта для Тельця

Лев

Представники знаку Лева люблять розкіш і не звикли обмежувати себе в задоволеннях. Це стосується і їжі, тому їх навряд чи зупинить порада дієтолога щодо правильного харчування. Лев буде їсти, що схоче і коли захоче – чи свинячу відбивну на ніч, чи шоколадний торт. Часто люди цього знаку їдять більше, ніж потрібно організму і тому вони схильні до надмірної ваги. Зазвичай переїдання стається коли вони сумують чи хвилюються.

Врятувати Лева від зайвих кілограмів може активний спосіб життя. Навіть, якщо ви щодня будете виходити на прогулянку пішки, це вже буде позитивним сигналом організму не набирати вагу. В цьому Леву дуже допоможе плавання.

Як правильно харчуватися Леву

Рак

Цей знак Зодіаку уособлює сім’ю і затишок. І тому не дивно, що Рак обожнює домашні обіди. Раки з задоволенням зустрічають гостей за багато накритим столом, щоб і самим смачно поїсти. Ці люди будуть куштувати кожну страву, щоб оцінити наскільки смачно і вдало все приготовлено цього разу. Спілкуючись з гостями часто Рак просто не помічає, що з’їв за багато і переїдання призводить до збільшення ваги.

На жаль, багато представників цього знаку Зодіаку ведуть пасивний спосіб життя і те, що вони схильні до повноти, може суттєво збільшити непомітно набрані кілограми.

Астрологи назвали корисні продукти для Рака

Стрілець

Для багатьох може видатися дивним, що астрологи вказали, що Стрільці схильні до повноти. Справа в тому, що люди цього знаку Зодіаку свою тривогу і проблеми «заїдають» і тому вони часто схильні до повноти. Якщо в житті Стрільця виникає стрес, то головним заспокійливим для нього виступає смачний десерт чи калорійний салат. Незважаючи навіть на зайві кілограми, Стрілець залишаються оптимістом, вони прагнуть вести активний спосіб життя. Завдяки цьому набрані зайві кілограми дуже швидко можуть покинути тіло Стрільця.

Корисні продукти і види дієти для Стрільця

Риби

Надто ранима і чуттєва душа Риб постійно потребує підживлення від «гормону радості». Їх схильність поринати у світ свої думок, аналізувати і придаватися роздумам, провокує поглинати їжу, не контролюючи її кількість. Смаколи лікують душу Риб і відновлюють рівновагу. Риби можуть вдивлятися в обрій і, розмірковуючи про щось, випити каву з цілою коробкою цукерок.

Від зайвої ваги Риби позбавляються за допомогою довгих прогулянок, спорту або танців.

Поради астрологів щодо харчування Риб

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст