ГоловнаАстрологіяВодолій, народжений 13 лютого: яку долю подарував Всесвіт і які він має...

Водолій, народжений 13 лютого: яку долю подарував Всесвіт і які він має таємниці характеру

Особливості характеру, які має Водолій, народжений 13 лютого, відкрили астрологи. Також фахівці розповіли, які таємниці характеру і яку долю подарував Всесвіт представникам цього знаку Зодіаку. Знаючи цю інформацію, буде легше спілкуватися з людьми з днем народження 13 лютого.

Яку долю отримав Водолій, народжений 13 лютого

На думку астрологів, в цей день народжуються вперті і навіжені люди. За ними, протягом всього життя, будуть йти кармічні борги. І це суттєво позначається на поведінці людей цього дня народження. Через кармічний тягар, часто люди, народжені 13 лютого, опускаються до злості, хитрощів, лицемірства і зради. У відповідь оточення буде ускладнювати їм буття, тому їх життя ніхто не назве легким.

Проте, Водолій, народжений 13 лютого, через боротьбу з собою, через зміну характеру, спосіб мислення, зможе змінити своє життя і прийти до благополуччя.

Зміни – шлях до кращої долі.

Водолій, народжений 13 лютого: особливості характеру

Люди, народжені 13 лютого, випромінюють енергію. Якість внутрішні сили ведуть їх за собою, причому іноді вони різко змінюють напрямок руху. З відкритою душею проживають життя ті, хто народжений 13 лютого.

Якщо вони не прагнуть до суспільного визнання, тоді вони вимагають такого всередині своєї сім’ї або соціального кола. Свою емоційність, Водолій, народжений 13 лютого, виявляє відкрито, напоказ, і неважливо, смуток це або радість. Неймовірно яскраві і харизматичні люди, ці Водолії не в змозі утримувати власні задуми в собі, в таємниці. А ось їх правдивість іноді грає з ними злий жарт, особливо в любовних справах.

Незважаючи на все це, Водолій, народжений 13 лютого – оптиміст і щиро вірить, що наведе лад у всьому. Можливо, через таку легку вдачу, якою наділив Всесвіт, люди цього дня народження, не сумують і не страждають через негаразди. При цьому, вони мають раціональні риси характеру, хоча іноді вони просто не користуються цим.

Їх непередбачуваність і екстравагантність часом створюють труднощі в спілкуванні з ними, яке, безперечно, цікаво для оточуючих, тому що ці люди настільки емоційні, індивідуальні та нетрадиційно мислять, що з ними дуже цікаво спілкуватися.

Водолій, народжений 13 лютого, звик довіряти людям. Тому різним шахраям і недоброзичливцям легко його обдурити.

Що не варто робити Водолію, народженому 13 лютого

Астрологи не радять експериментувати зі змінами свого характеру. Якщо людина цього дня спробує жорстко контролювати свою спонтанність, то таким чином можна пригнітити внутрішнє «Я» до, майже повної, відмови від базової особистості. А такі кардинальні зміни ні до чого доброго не приведуть.

Людям цього дня народження слід просто запам’ятати: проявляти почуття треба у слушну мить, а де непідходящий момент – краще утриматися від прояву емоцій чи почуттів. Стриманість принесе позитивні результати

Ще одна складна риса характеру Водолія, народженого 13 лютого – бажання бути у центрі уваги, під прожектором слави і прихильності від людей. А багато уваги – це як допінг, який з часом може поневолити людину.

Водолію цього дня народження варто періодично залишатися сам на сам. Це дасть змогу подумати на своїм життям, вчинкам і спробувати розібратися з внутрішніми демонами і янголами.

Якщо Водолій, народжений цього дня, ставить перед собою великі цілі, то як правило, їх досягає. Але людям цього дня народження це може коштувати великих нервів, оскільки часто вони бувають нетерплячими і нетерпимими, якщо щось йде не за їхнім планом. Їм необхідно реально дивитися на свої бажання і шляхи їх досягнення.

Здоров’я, яке дано Водолію, який народився 13 лютого

Люди цього дня ретельно контролюють стан свого здоров’я. Особлива увага зосереджена на опорно-руховій системі. Тому астрологи рекомендують цим людям займатися йогою, тай-ши, медитацією.

У харчуванні, Водолію, який народився 13 лютого, слід відмовитися від цукру, жирної їжі, масла і червоного м’яса, а також різних стимуляторів. Вам показана сурова дієта.

Сексуальна енергія, народжених в цей день, так і рветься назовні. Проте часті статеві контакти для них небажані, варто зупинитися на одному сексуальному партнері.

Порада, яку отримав Водолій, народжений 13 лютого

Ви повинні частіше аналізувати своє життя і причини подій в ньому. Проявляйте повагу до чужої думки, почуттів, позиції. Виробляйте самоконтроль, тренуйте волю. Природність прекрасна, однак про правила пристойності в суспільстві забувати не варто. Такі прості поради дозволять без великих емоційних втрат, змінити своє життя на краще.

Янголи и демони по знаку Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст