ГоловнаАстрологіяВівторок: що можна робити, а чого краще уникати цього дня

Вівторок: що можна робити, а чого краще уникати цього дня

Кожен день тижня має свої певні характеристики, які зумовлені різними чинниками. Один з них – вплив планети-покровителя цього дня. Поради езотериків можуть бути слушними щодо того, що можна робити, а чого краще уникати цього дня, у вівторок. Знання як краще вдягатися і які прикраси обирати, допоможуть полегшити день і зробити його більш приємним і цікавим.

Вівторок: що можна робити, а чого краще уникати цього дня, загальна характеристика

Вівторок – день Марсу.

Вівторок вважається легким і веселим днем. У вівторок добре від’їжджати у подорож, переїжджати в іншу домівку, розпочинати будівництво і продавати об’єкти нерухомості. Гарний день для покупки техніки.

Сприятливий день для подачі позовів і вирішення судових справ.

Що не варто робити в цей день тижня

Езотерики застерігають, що у вівторок ні в якому разі не можна давати гроші в борг. Небажано провокувати сварки, ображати тварин.

Люди в цей день більш запальні і схильні до гніву. Марс – планета і войовнича, він не прощає несправедливості по відношенню до інших.

Вівторок: що можна робити, а чого краще уникати цього дня, стиль одягу

У вівторок езотерики радять підбирати гардероб червоного, малинового і чорного кольору. Якщо Ви не бажаєте провокувати недовіру в оточуючих людей, цього дня не варто носити одяг синього кольору.

Метал вівторка – сталь, залізо і золото.

Камені вівторка – рубін, алмаз, яшма, кровавик (гематит) і гранат.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст